Reklama

Reklama

Johnny Depp zawsze będzie kochał Vanessę Paradis

Mimo iż Johnny poślubił Amber Heard, to przyznał, że Vanessa zawsze będzie zajmowała szczególne miejsce w jego sercu.

Johnny powiedział w rozmowie z gazetą "Daily Mail": - Ona jest wspaniałą matką i wspaniałą kobietą. A gdy masz u swojego boku kobietę, która jest dla ciebie dobra, masz z nią dwoje dzieci, to nie wycofujesz się tak po prostu z jej życia. Miłość może się zmienić, ale nadal ją kochasz, nieważne co się dzieje.

Johnny wyznał, iż był zaskoczony tym, że stworzył udany związek z Amber, ponieważ "aktorom i aktorkom trudno jest ze sobą żyć".

Mam wiele cech, dla których Amber nie chciałaby ze mną być i odwrotnie, ponieważ aktorom i aktorkom trudno jest ze sobą żyć. - powiedział.

Reklama

Ale ona ma dystans do swojej kariery - jest inteligentną kobietą, która ma wiele do powiedzenia na różne tematy. Dodatkowo uwielbia dawnych bluesowych muzyków - potrafi podać nazwiska takich legend jak Slim Harpo czy Tampa Red. Gdy się o tym dowiedziałem, nie było możliwości, żebym się w niej nie zakochał. Jest niesamowitą kobietą, a ja jestem szczęściarzem.

Amber ma również dobre relacje z dziećmi Johnny'ego.

- To wspaniałe, że są ze sobą tak blisko jak przyjaciele. To niesamowite uczucie, gdy zauważasz w swoich dzieciach rzeczy, z których jesteś dumny. Mam dobre dzieci - są inteligentne, uprzejme, opiekuńcze. Udały nam się, szczególnie biorąc pod uwagę, że wychowywały się z ojcem aktorem, ponieważ zawody innych rodziców nie są tak dziwne jak mój! - powiedział.

Jack bardzo dobrze rysuje i gra na różnych instrumentach. Z ulgą muszę przyznać, że poza wystąpieniem w kilku szkolnych przedstawieniach nie przejawia chęci bycia aktorem.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy