Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie brylują na ściance. Tak wyglądały na premierze finału „The Crown”

Uroczysta premiera finałowych odcinków ostatniego sezonu serialu „The Crown” za nami. Wydarzenie przyciągnęło do Londynu całą rzeszę gwiazd, wśród których nie zabrakło również naszych rodzimych akcentów. Na czerwonym pojawiły się między innymi Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie. Z tłumu wyróżniały je wyjątkowe stylizacje.

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie brylują na ściance. Tak wyglądały na premierze „The Crown”
Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie brylują na ściance. Tak wyglądały na premierze „The Crown”Doug Peters/Press Association/East NewsEast News

"The Crown": sezon 6. Kiedy premiera finałowych odcinków?

5 grudnia w Londynie odbyła się uroczysta premiera finałowych odcinków szóstego, a jednocześnie ostatniego sezonu popularnego serialu "The Crown". Ekranizacja, która szybko stała się jednym z największych hitów Netflixa, opowiada historię członków najpopularniejszej na świecie, brytyjskiej rodziny królewskiej.

Pierwsze odcinki finałowego sezonu zadebiutowały na Netflixie 16 listopada. Opowieść kończy się wówczas w momencie śmierci i pogrzebu księżnej Diany. Kolejnych sześć finałowych odcinków poświęconych zostanie głównie księciu Williamowi, pokazując początki jego związku z Kate Middleton. Widzowie będą mogli zobaczyć również 50-lecie panowania królowej Elżbiety.

Świeży aromat zmierzchu

Finałowe odcinki zadebiutują na platformie streamingowej 14 grudnia. Ich uroczysta premiera już jednak za nami.

Uroczysta premiera "The Crown". W tłumie gwiazd rodzime akcenty

Gala finałowa "The Crown" przyciągnęła do Londynu całą rzeszę gwiazd. Wśród nich znalazły się między innymi Olivia Williams i Dominic West, Emma Corrin, Lesley Manville, Gillian Anderson, Imelda Staunton czy Tom Byrne. W tłumie odnaleźć można było jednak również polskie akcenty. Na czerwonym dywanie brylowały bowiem Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie.

Panie postanowiły tego dnia postawić na pasujące do siebie kreacje, decydując się na damskie garnitury. Była pierwsza dama czarne, garniturowe spodnie oraz czarny żakiet zestawiła z białą, elegancką koszulą, całość uzupełniając okazałymi koralami Chanel, broszką, delikatnymi kolczykami oraz małą torebką.

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie na premierze finału serialu "The Crown"
Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie na premierze finału serialu "The Crown"Rex Features/EAST NEWSEast News

Aleksandra Kwaśniewska, na wzór swojej stylowej mamy, postawiła na ponadczasowy szyk. Od jej kreacji, uzupełnionej naszyjnikiem i biżuteryjną torebką, aż trudno oderwać wzrok. Godnie reprezentowały Polskę?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas