Reklama

Reklama

Jordan Dunn twierdzi, że brakuje jej wiernych przyjaciółek

Jourdan Dunn utrzymuje, że Cara Delevingne i Kendall Jenner są tylko jej "koleżankami".

25-letnia modelka została zaliczona do grupy gwiazd razem z Taylor Swift, Carą i Kendall, ale pomimo, że się przyjaźnią, utrzymuje, że nie są sobie bardzo bliskie, a ona nie należy do "składu".

Mama jedynaka rozmawiała z magazynem Elle o ich przyjaźni oraz o piętnie rozpętanym wokół "składu" i "przyjaciół". Powiedziała: - Ktoś robi zdjęcie naszej grupie i potem nagle uznaje się nas za "skład". Nie mówię, że się nie przyjaźnimy, bo tak jest. Chodzi o to, że niektórzy próbują nas przedstawiać jako najlepsze przyjaciółki, a ja myślę sobie "Tak przecież nie jest". Jesteśmy przyjaciółkami, koleżankami. Lubię spędzać z nimi czas, ale nie jesteśmy tymi najbliższymi sobie nawzajem osobami.

Reklama

Jourdan - która ma 6-letniego syna Riley - uważa modelkę Sigail Currie za swoją najbliższą przyjaciółkę i "bratnią duszę".

W rozmowie z magazynem ELLE powiedziała: - Sigail Currie jest osobą, do której zawsze dzwonię i która jest obecna w życiu mojego syna. Jest moją drugą połówką, moją bratnią duszą.

Jourdan znalazła prawdziwą przyjaźń w osobie Sigail, ponieważ mają wiele wspólnego. Obie modelki są podopiecznymi Storm Models - Jordan została zauważona przez agencję 9 lat temu i od tamtej pory brała udział w kampaniach dla największych domów mody, takich jak Burberry, czy Balmain - oraz obie aktywnie walczą z brakiem zróżnicowania w przemyśle modowym.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje