Reklama

Reklama

Julia Kamińska z mamą w Londynie

Julia Kamińska to z pewnością jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Aktorka znana głównie z roli Uli z kultowego serialu "BrzydUla" wzbudza sympatię wśród widzów nie tylko pełną wdzięku grą aktorską, ale też pozytywną energią i uśmiechem.

Chwilami szczęścia aktorka dzieli się ze swoimi fanami głównie w mediach społecznościowych.

Ostatnio dosyć głośno zrobiło się na temat jej związku z dużo starszym od niej scenarzystą Piotrem Jaskiem. Dzieli ich 20 lat różnicy (aktorka ma 30 lat, pan Piotr 50), ale w każdym z wywiadów Kamińska podkreśla z niekłamaną szczerością, że starszy partner to najlepsze, co mogło ją spotkać w życiu.

Być może to dzięki niemu kariera Julii nabrała tempa. Zaczynała w niedużej, serialowej produkcji, by dziś występować na deskach teatru i otrzymywać propozycje ról w polskich kinowych hitach.

Reklama

Miłość uskrzydla, dlatego aktorka postanowiła nie marnować tego potencjału i zainwestowała swój czas na stworzenie biznesu, który ma dać jej poczucie bezpieczeństwa, gdyby ostatecznie chciała zerwać z aktorstwem.

"Bonjour Madame by Julia Kamińska" - bo taką nazwę nosi salon fryzjersko-kosmetyczny założony przez aktorkę wystartował z przytupem latem zeszłego roku.

Kolejną miłością celebrytki są podróże. Na Instagramie nie brakuje zdjęć z jej dalekich i bliskich wyjazdów. Ostatnio na profilu pojawiła się nawet seria zdjęć z Londynu. Wygląda na to, że aktorka wybrała się na wycieczkę ze swoją mamą. Mama chętnie pozowała do zdjęć ze swoją ukochaną córką.

Widać, że dla Julii wspólne wyjazdy to doskonały moment, by naładować baterie w gronie najbliższych. Widać rodzicielskie podobieństwo? Naszym zdaniem uśmiech jest prawie identyczny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy