Reklama

Reklama

Julia Królikowska wychodzi za mąż. Kim jest jej wybranek?

Julia Królikowska, młodsza siostra Antka Królikowskiego przygotowuje się do ślubu. Wybrankiem 22-letniej aktorki jest sportowiec starszy o 11 lat, Jakub Nowak. Lekkoatleta ma na koncie wiele osiągnięć.

Julia Królikowska nie wybrała aktorstwa

Julia Królikowska już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Siostra Antka Królikowskiego znana jest między innymi z roli Kasi Lubicz,  w którą wcielała się w serialu "Klan". Jak się okazuje, przyszła panna młoda nie wiąże przyszłości z aktorstwem. Julia Królikowska jest studentką medycyny Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Niedawno media rozpisywały się o hucznym weselu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Jak się okazuje to nie koniec ślubnych uroczystości w aktorskiej rodzinie. Młodsza siostra Antka, Julka Królikowska już 11 września powie sakramentalne "tak". Według informacji podawanych przez tabloidy ślub ma odbyć się w rodzinnej parafii panny młodej. Wskazują na to również internetowe zapowiedzi.

Reklama

Julia Królikowska zaskoczyła wszystkich nagłym ślubem

Przyszłym mężem Juli Królikowskiej jest sportowiec Jakub Nowak. Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia, a we wpisach na Instagramie zakochani wyznają sobie miłość. "Muniek w radiu śpiewa "love love love love love love" I ma chłop racje" - napisała 22-latka pod jednym ze zdjęć, na którym pozuje z narzeczonym.

Przyszły mąż Julii Królikowskiej jest od niej starszy o 11 lat. Niedawno przyszły pan młody opublikował na Instagramie zdjęcie z zabandażowaną nogą. We wpisie zażartował,  że uraz "do wesela się zagoi." Jak się okazało, niewinne powiedzenie w tym wypadku miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Kim jest Jakub Nowak?

Jakub Nowak to polski sportowiec specjalizujący się w biegach średnich oraz długich. Urodził się w 1989 roku. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. Członek kadry narodowej oraz reprezentant Polski za granicą.  

***

Przeczytaj również:


Wujek Samo Zło w "Ninja Warrior Polska": Tu chodziło o honor!

Specjalistka ds. wizerunku radzi Beacie K.: "Musi uważać na każdy gest"

Jan Borysewicz i Piotr Fronczewski w duecie. Zobacz teledysk "Nie wierz nigdy kobiecie"


Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Królikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy