Reklama

​Wujek Samo Zło w "Ninja Warrior Polska": Tu chodziło o honor!

Jego udział w najbardziej "hardcorowym" programie Polsatu to wynik... zakładu z kolegą. Maciej Albin Gnatowski, popularny raper, znany jako Wujek Samo Zło, pojawi się gościnnie w 3. odcinku "Ninja Warrior Polska", który wyemitowany zostanie 14 września o godz. 20:05.

Wujek Samo Zło to kolejny muzyk, który zdecydował się spróbować swoich sił na słynnym torze przeszkód. 

- Mój kolega stwierdził, że na pewno nie odważę się na udział w "Ninja Warrior Polska", więc nie miałem wyjścia, bo tu chodziło o honor - wyjaśnia popularny raper.

Mimo niepozornego wyglądu Wujek Samo Zło ma za sobą pierwsze występy sportowe. W 2019 roku podczas gali FEN 24 zadebiutował w formule bokserskiej, podczas której stanął do walki z raperem znanym pod pseudonimem Arab. 

- Sport u mnie to kwestia wypoczynkowo-rekreacyjna, nie ma mowy o zawodowstwie. Zawsze lubiłem się ruszać, chociaż z historii i polskiego miałem w szkole lepsze oceny - wspomina Maciej Albin Gnatowski. - Lubię rywalizację i to na wielu poziomach. Zresztą rywalizacja jest wpisana w subkulturę raperską.

Reklama

 Jedno jest pewne - Wujek Samo Zło na pewno zaskoczy widzów Polsatu. Przez dwa tygodnie przed wejściem na tor trenował w pocie czoła. 

- Aż mi się bąbelki porobiły na rękach od podciągania. Czy się stresuję? Jestem medialne zwierzę. Jak widzę kamery, to wszelki strach u mnie znika - dodaje.

Sprawdź, co nowego u bohaterów twojego ulubionego programu. Oglądaj, kiedy chcesz na PolsatGo>>

 "Ninja Warrior Polska" w Telewizji Polsat w każdy wtorek o godz. 20:05!

***

Zobacz również:

Karolina Gilon zdradza, czym zajmowała się przed pracą w TV!  

 


INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Wujek Samo Zło | Ninja Warrior

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy