Reklama

Reklama

Julia Roberts kończy 55 lat. Jak się zmieniała przez lata kariery?

Julia Roberts jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd Hollywood. Aktorka zapewniła sobie sławę dzięki występom w takich filmach jak "Pretty Woman" czy "Erin Brockovich". Z okazji 55. urodzin kobiety zobaczmy, jak zmieniała się przez lata.

Julia Roberts 28 października obchodzi urodziny. W tym roku jedna z najpopularniejszych aktorek Hollywood kończy 55 lat. Trudno w to uwierzyć, bo gwiazda wciąż wygląda zjawiskowo. Już od ponad trzech dekad zachwyca fanów na całym świecie.

Aktorska kariera Julii Roberts

Swoją aktorską karierę Roberts rozpoczęła pod koniec lat 80. Już za rolę w "Stalowych Magnoliach" z 1989 roku dostała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Jednak prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił za sprawą wcielenia się w główną rolę w słynnym "Pretty Woman" u boku Richarda Gere'a. Przyniosła ona Roberts kolejną nominację do Oscara i wielką popularność.

Reklama

Na swoim koncie Roberts ma jednego Oscara za pierwszoplanową rolę w "Erin Brockovich" oraz trzy nominacje. Dodatkowo, zdobyła również trzy Złote Globy, a także uzyskała kolejnych sześć nominacji do tej nagrody.

Julia Roberts - życie prywatne

Aktorka była w związkach z takimi gwiazdami jak Liam Neeson, Daniel Day-Lewis czy Ethan Hawke. W 1993 roku Roberts wyszła za piosenkarza Lyle'a Lovetta, z którym jednak rozwiodła się po dwóch latach.

Od 2002 roku Roberts jest żoną operatora Danny'ego Modera. Małżeństwo ma troje dzieci -  bliźniaki Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera oraz Henry’ego Daniela.

Jak zmieniała się Julia Roberts?

Na początku kariery aktorka zachwycała długimi, kręconymi włosami w kolorze ciemnego blondu. W kolejnych latach Roberts często zmieniała fryzury - farbowała włosy na jasny blond, prostowała je, skracała czy obcinała grzywkę. 

Obecnie Roberts jest wierna brązowym włosom, które najczęściej lekko faluje i pozostawia rozpuszczone. Rzadko zdarza się, aby aktorka spinała kosmyki.

Zobacz również: Kris Jenner na zdjęciu z córkami. Opis pod postem zaskoczył internautów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Roberts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy