Julia Wieniawa pokazała, jak przygotowuje się do świąt. Zapozowała w ramionach Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa wraz z Nikodemem Rozbickim wspólnie przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się nowe, prywatne zdjęcia, na których gwiazda pokazała, jak dekoruje pierniczki. "Ta para jest dla siebie stworzona! Uwielbiam Was razem" - piszą fani.

Julia Wieniawa pokazała jak przygotowuje się do świąt
Julia Wieniawa pokazała jak przygotowuje się do świątJarosław AntoniakMWMedia

Julia Wieniawa na Instagramie

Julia Wieniawa bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Profil aktorki obserwuje już ponad 2 mln osób, a zamieszczane przez nią zdjęcia są szeroko komentowane. Celebrytka dzieli się z fanami zarówno zdjęciami z planu, sesji zdjęciowych i koncertów, jak i z własnego domu. Nie brakuje również ujęć z licznych podróży, których jest wielką fanką.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia
Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokoleniaKarol Makurat/REPORTEREast News

Tak Julia Wieniawa przygotowuje się do świąt. "Czas rodzinny"

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, a niemal już każdy z nas rozpoczął do nich przygotowania. Powoli zaczynamy dekorować nasze domy, ubierać choinkę, a także przygotowywać potrawy na święta. To wspaniałe tradycje, które zbliżają do siebie rodziny i wprawiają nas w ciepłą i radosną atmosferę świąt.

W tym okresie również i gwiazdy chętnie pokazują, jak przebiegają przygotowania w ich domach. Na Instagramie Julii Wieniawy pojawiły się nowe zdjęcia z jej świątecznych przygotowań. Aktorka pokazała fanom ozdobione przez nią pierniczki. 

Ze swoimi kolorowymi pierniczkami zapozowała w ramionach Nikodema Rozbickiego. Zdjęcie opatrzyła wymownym opisem "czas rodzinny". 

Fani są zakochani:

Ta para jest dla siebie stworzona! Uwielbiam Was razem
napisała jednak z komentujących.

Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego pełen był wzlotów i upadków. Po raz pierwszy o ich związku w mediach usłyszeliśmy w listopadzie 2020 roku. Jednakże po dwóch latach ogłosili rozstanie. Jednakże Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie zerwali ze sobą kontaktu, wręcz przeciwnie - wciąż się spotykali, jednak ich spotkania miały charakter przyjacielski. Po kilku miesiącach Julia Wieniawa przyznała, że postanowili do siebie wrócić. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są ze sobą już niemalże trzy lata
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są ze sobą już niemalże trzy lataWojciech OlkuśnikEast News

Kariera Julii Wieniawy

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek i piosenkarek młodego pokolenia. Popularność zdobyła głównie dzięki roli Pauliny w serialu "Rodzinka.pl", ale mogliśmy ją zobaczyć również m.in. w serialach "Klan, "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Druga Szansa" oraz "W rytmie serca".

Zagrała także główne role w filmach "W lesie dziś nikt nie zaśnie" (2020) oraz jego kontynuacji (2021), "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" (2021) i "Small World" (2021). Gwiazda występuje również na deskach teatru.

W czerwcu 2022 roku ukazał się długo wyczekiwany, debiutancki album Julii Wieniawy "Omamy". Pomimo wielu sukcesów gwiazda nie zwalnia tempa, angażując się w kolejne projekty i przedsięwzięcia. Niedawno celebrytka ogłosiła, że już wkrótce zasiądzie na jurorskim fotelu obok Marcina Prokopa i Agnieszki Chylińskiej w programie "Mam talent!".

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas