Reklama

Reklama

Julia Wieniawa zdradza swoje urodowe triki

Choć na co dzień chodzi bez makijażu, jej znakiem rozpoznawczym jest rozświetlony makijaż. "Bezbarwny błyszczyk to ostatnio mój hit" - mówi Julia Wieniawa. Młoda wokalistka i aktorka swój pierwszy, nieudolny makijaż zrobiła będąc w gimnazjum

Jak przyznaje w rozmowie z PAP Life Julia Wieniawa, wokalistka i aktorka znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl" czy filmu "Kobiety mafii", na co dzień obywa się bez makijażu. "Jeżeli tylko mogę i nie muszę mieć makijażu to na co dzień chodzę kompletnie bez niego. Wówczas używam tylko kremu nawilżającego na twarz i to wszystko" - mówi.

Wieniawa w trosce o swoją młodą cerę co drugi dzień robi sobie maseczki na twarz, by ją zregenerować. "Jednak nakładanie makijażu non stop jest po prostu niezdrowe dla cery, także trzeba dbać o nią dwukrotnie bardziej niż robi to przeciętny człowiek" - zauważa.

Reklama

Mimo młodego wieku, bo Wieniawa ma niespełna 20 lat, swój pierwszy - jak sama przyznaje - nieudany makijaż wykonała będąc w gimnazjum. "Zrobiłam sobie na oku na tyle nieudolną kreskę, że później już tego nie powtórzyłam" - wspomina żartując. Aktorka dodaje, że wówczas rzeczywiście zaczęła eksperymentować z kosmetykami, aż wreszcie zaczęła się delikatnie malować. "Nie wiedziałam wtedy, co to jest podkład i używałam samego pudru i tuszu do rzęs" - wspomina.

Co teraz musi znaleźć się w torebce Wieniawy, bez jakich kosmetyków nie może się obejść? "Na pewno bez rozświetlacza, bo go kocham - rozświetlona twarz to rzeczywiście jest mój flagowy makijaż. Do tego bronzer i zwykły, bezbarwny błyszczyk - to jest mój ostatnio hit" - kwituje.

Paulina Persa


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje