Julia Wołkowa z t.A.T.u startuje w wyborach z partii Władimira Putina!

Julia Wołkowa była wielką gwiazdą zespołu t.A.T.u wraz z Leną Katiną. Panie już dawno razem nie występują, a Julia postanowiła spróbować swoich sił w polityce i obecnie startuje z ramienia partii Władimira Putina. Gwiazda jest nie do poznania!

Julia Wołkowa obecnie robi karierę polityczną. W sieci właśnie pokazał się jej spot wyborczy
Julia Wołkowa obecnie robi karierę polityczną. W sieci właśnie pokazał się jej spot wyborczy YouTube

Zespół t.A.T.u pojawił się w show-bzinesie w 2000 roku i z miejsca zyskał szaloną popularność. Rosyjski duet Julii Wołkowej i Leny Katiny gościł na ustach wszystkich - ze względu na muzykę i kontrowersyjne poglądy, jakie wówczas wyznawały obydwie dziewczyny. 

Julia i Lena chętnie okazywały sobie czułość na scenie podczas koncertów i nie szczędziły sobie wzajemnie namiętnych pocałunków. 

Po latach okazało się, że artystki udawały związek, by lepiej promować płytę. Zespół ostatecznie rozpadł się w 2011 roku i każda z nich poszła w inną stronę. 

Teraz okazuje się, że Julia postanowiła spróbować swoich sił w polityce i jako wierna fanka Władimira Putina, wystartowała w wyborach do Dumy Państwowej z ramienia jego partii. 

W sieci właśnie pojawił się spot wyborczy byłej wokalistki. 

"Znam kobiety, które dźwigają na swoich barkach problemy całych rodzin, całego obwodu iwanowskiego oraz całego naszego kraju - Rosji" - mówi w nagraniu Julia.

Dodatkowo 36-latka jest nie do poznania. Jej twarz bardzo zmieniła się od czasów występowania w zespole muzycznym. Winnym nie jest tutaj tylko upływa czasu, ale także ze względu na korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. 

Julia Wołkowa zmieniła się nie do poznania. Jej twarz bardzo zmieniła się od czasów występowania w zespole t.A.T.u
Julia Wołkowa zmieniła się nie do poznania. Jej twarz bardzo zmieniła się od czasów występowania w zespole t.A.T.uscreenYouTube
Julia Wołkowa i Lena Katina były wielkimi gwiazdami w 2000 roku
Julia Wołkowa i Lena Katina były wielkimi gwiazdami w 2000 roku Stefan Leszczyński East News
"Zrób to sam": Mydelniczka z kamieniIPLA
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas