Reklama

Reklama

Julia Wróblewska jako rozkoszny bobas

Julia Wróblewska znana jest szerszej publiczności m.in. jako Michalina z komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Aktorka właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie sprzed 16 lat!

Widzowie pokochali ją też za rolę w kultowym filmie "Listy do M.", w którym zagrała u boku Wojciecha Malajkata i Agnieszki Wagner. Jak przystało na aspirującą, młodą aktorkę załapała się też na pracę w serialu "M jak miłość".

Poza tym jej fani mogli podziwiać swoją idolkę w innych, telewizyjnych produkcjach, jak chociażby "Celebrity Splash!" czy w "Tańcu z gwiazdami". Julia Wróblewska jest też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco relacjonuje mniej lub bardziej ważne momenty ze swojego życia.

Reklama

Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie chwali się m.in. dalekimi i bliskimi podróżami, rezultatami sesji zdjęciowych czy promuje kosmetyki.

Ostatnio aktorka wrzuciła też do sieci urocze zdjęcie, na którym - wraz z koleżanką - pozuje na tle łazienkowych płytek, wiernie odtwarzając ujęcie sprzed 16 lat.

Na fotografii aktorka miała raptem trzy latka! Naszym zdaniem była przeuroczym bobasem i przez ten czas naprawdę niewiele się zmieniła! Podoba wam się taka retrospekcja?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy