Reklama

Reklama

Julia Wróblewska pozuje na tle samochodu

Choć trudno w to uwierzyć, Julia Wróblewska kończy w tym roku 20 lat. Widzowie pokochali ją za rolę Michaliny w filmie "Tylko mnie kochaj".

Julia po raz pierwszy pojawiła się na ekranie, gdy miała zaledwie dwa latka! W serialu "M jak miłość" wcielała się w Zosię Warakomską. Potem przyszła kolej na "Magdę M" i "Determinatora" oraz wspomniany film Ryszarda Zatorskiego.

Widzowie cenili naturalność i elokwencję dziewczynki, a Wróblewska otrzymywała kolejne angaże (m.in. w kinowym hicie pt. "Listy do M." i serialu "Naznaczony").

Wiosną 2015 roku Julia wzięła udział w programie "Celebrity Splash!", a rok później w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Ostatnio Wróblewską mogliśmy oglądać w, emitowanym przez stację TVN, "Agencie - Gwiazdy".

Reklama

Młoda aktorka zdała maturę, ale nie poszła na studia. Często pojawia się za to na ściankach branżowych imprez. Julia chętnie "bywa", nie powinno zatem dziwić, że pojawiła się również na uroczystej prezentacji auta Karoliny Pilarczyk - Nissana s14a Predatora.

Wróblewska wybrała na tę okazję bardzo krótkie, jeansowe, podarte szorty, motocyklowe botki i czarną koszulkę z golfem.

Wygląda na to, że Julka poczuła już lato. Jak myślicie - nie za wcześnie na odkryte nogi?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje