Reklama

Reklama

Julia Wróblewska w stroju kąpielowym. Jej figura zachwyca!

Aktorka Julia Wróblewska wybrała się na wakacje do kameralnej miejscowości nad polskim morzem. Przy okazji pochwaliła się zjawiskową figurą w kostiumie kąpielowym.

Julia Wróblewska debiutowała na ekranie jako dziecko w filmie "Tylko mnie kochaj". Aktorka zmieniała się na oczach widzów i jednocześnie zmagała się z problemami natury psychicznej. Ostatnie miesiące były dla Julii niezwykle trudne - przyznała bowiem, że cierpi na zaburzenia dysocjacyjne. O swoich problemach szerzej opowiedziała na antenie programu "Dzień Dobry TVN". 

Teraz Julia, wraz ze swoim partnerem Krzysztofem, wybrała się na wakacje nad polskie morze. Choć w tym roku jest to wyjątkowo oblegany kierunek, parze udało się uniknąć tłumów i zaznać chwili wytchnienia. 

Reklama

Wróblewska ochoczo dzieli się swoimi wakacyjnymi przygodami w relacjach na Instagramie. Aktorka zamieściła również śmiałe zdjęcie w stroju kąpielowym. 

My zazdrościmy jej nie tylko pogody, ale również oszałamiającej figury. 

"No no Juleczka ślicznie wyglądasz", "Ale figura", "No no kobietka"- komentowali fani.

Podzielacie te opinie? Jak podoba się wam figura Julii?

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska | wakacje | polskie morze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje