Reklama

Reklama

Julia Wróblewska znów mierzy się z problemami zdrowotnymi. „Wyszłam do sklepu, musiałam usiąść w połowie drogi"

Julia Wróblewska zaniepokoiła fanów przykrymi wieściami. Młoda gwiazda od lat zmaga się z problemami natury psychicznej. Teraz zauważyła u siebie także niepokojące fizyczne objawy chorobowe – między innymi duszności. Wróblewska poprosiła fanów o pomoc.

Julia Wróblewska: Kariera w młodym wieku odbiła się na jej zdrowiu psychicznym

Julia Wróblewska zyskała  popularność w bardzo młodym wieku. Jako kilkulatka zagrała w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Postać małej Michaliny zdobyła ogromną sympatię widzów. Mimo że od premiery filmu minęło już 16 lat, jego miłośnicy nadal pamiętają debiut aktorki na dużym ekranie.

Wróblewska przez lata wcielała się także w postać Zosi Warakomskiej w serialu "M jak miłość". Niestety, aktorka zrezygnowała z tego projektu jakiś czas temu.  Przyznała wówczas, że rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku negatywnie wpłynęło na jej zdrowie psychiczne.  Wróblewska w 2019 roku wyznała, że cierpi na zaburzenia osobowości. Zdecydowała wówczas o wycofaniu się z życia publicznego. Zaznaczyła, że potrzebuje spokoju.

Reklama

Julia Wróblewska ma za sobą trudny czas. W 2021 roku obyła sześciomiesięczną terapię w specjalistycznym ośrodku terapeutycznym w Krakowie. Mimo licznych propozycji nie zdecydowała się powrócić do aktorstwa. Zarabia, pracując w restauracji jako kelnerka.

Wróblewska  nie zrezygnowała jednak całkowicie z bycia osobą publiczną. Młoda gwiazda jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 485 tys. użytkowników. Julia chętnie dzieli się z fanami swoim życiem. Opowiada o swoim samopoczuciu.  Niedawno zdradziła, że boryka się z poważnym problemem zdrowotnym - torbielami na jajnikach. Konieczny okazał się zabieg chirurgiczny.

Julia Wróblewska znów mierzy się z chorobą. Ma duszności

Niestety to nie koniec zawirowań w życiu Julii Wróblewskiej. Młoda gwiazda wczoraj na Instgaramie opisała kolejne niepokojące objawy, które męczą ją od jakiegoś czasu. 

W kolejnej relacji Julia Wróblewska poprosiła internautów o radę. "Mimo braku kaszlu dalej uczucie duszności. Zastanawiam się, czy robić u lekarza test na covid, czy to raczej zwykła grypa?" - zapytała. I dodała: "Nie miałam od lat grypy".

Julia Wróblewska mimo początkowych wątpliwości zdecydowała się wykonać test na obecność wirusa Covid-19. Dziś podzieliła się jego wynikiem z obserwatorami - niestety jest pozytywny. To oznacza,  że młodą gwiazdę czeka kwarantanna. 

***
Zobacz również:

Cleo w stroju folkowej kowbojki podbija Sopot

Na jej sukienkę patrzyli wszyscy. Agnieszka Woźniak-Starak znów zachwyciła stylizacją!

Katarzyna Zdanowicz: Sierpień to dla niej szczególny miesiąc


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy