Julia Wróblewska znów mierzy się z problemami zdrowotnymi. „Wyszłam do sklepu, musiałam usiąść w połowie drogi"

Julia Wróblewska zaniepokoiła fanów przykrymi wieściami. Młoda gwiazda od lat zmaga się z problemami natury psychicznej. Teraz zauważyła u siebie także niepokojące fizyczne objawy chorobowe – między innymi duszności. Wróblewska poprosiła fanów o pomoc.

Julia Wróblewska znów mierzy się z chorobą
Julia Wróblewska znów mierzy się z chorobą Mieszko PiętkaAKPA

Julia Wróblewska: Kariera w młodym wieku odbiła się na jej zdrowiu psychicznym

Julia Wróblewska zyskała  popularność w bardzo młodym wieku. Jako kilkulatka zagrała w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Postać małej Michaliny zdobyła ogromną sympatię widzów. Mimo że od premiery filmu minęło już 16 lat, jego miłośnicy nadal pamiętają debiut aktorki na dużym ekranie.

Wróblewska przez lata wcielała się także w postać Zosi Warakomskiej w serialu "M jak miłość". Niestety, aktorka zrezygnowała z tego projektu jakiś czas temu.  Przyznała wówczas, że rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku negatywnie wpłynęło na jej zdrowie psychiczne.  Wróblewska w 2019 roku wyznała, że cierpi na zaburzenia osobowości. Zdecydowała wówczas o wycofaniu się z życia publicznego. Zaznaczyła, że potrzebuje spokoju.

Julia Wróblewska ma za sobą trudny czas. W 2021 roku obyła sześciomiesięczną terapię w specjalistycznym ośrodku terapeutycznym w Krakowie. Mimo licznych propozycji nie zdecydowała się powrócić do aktorstwa. Zarabia, pracując w restauracji jako kelnerka.

Żadna praca nie hańbi. Miałam sporo propozycji wywiadów, występów, ale póki co nie chcę tego. Może za jakiś czas. Moim priorytetem jest ustabilizować swoje życie, a to jest jeden z kroków.

Wróblewska  nie zrezygnowała jednak całkowicie z bycia osobą publiczną. Młoda gwiazda jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 485 tys. użytkowników. Julia chętnie dzieli się z fanami swoim życiem. Opowiada o swoim samopoczuciu.  Niedawno zdradziła, że boryka się z poważnym problemem zdrowotnym - torbielami na jajnikach. Konieczny okazał się zabieg chirurgiczny.

Julia Wróblewska znów mierzy się z chorobą. Ma duszności

Niestety to nie koniec zawirowań w życiu Julii Wróblewskiej. Młoda gwiazda wczoraj na Instgaramie opisała kolejne niepokojące objawy, które męczą ją od jakiegoś czasu.

Czy ktoś z was ostatnio chorował mimo lekkiego spadku gorączki? Czuł się jakby miał zemdleć? Myślałam, że dziś jest trochę lepiej, a jak wyszłam do sklepu to musiałam usiąść w połowie drogi
wyznała gwiazda.

W kolejnej relacji Julia Wróblewska poprosiła internautów o radę. "Mimo braku kaszlu dalej uczucie duszności. Zastanawiam się, czy robić u lekarza test na covid, czy to raczej zwykła grypa?" - zapytała. I dodała: "Nie miałam od lat grypy".

Młoda gwiazda przeżywa ostatnio trudne chwile
Młoda gwiazda przeżywa ostatnio trudne chwile ForumGwiazd / ForumAgencja FORUM

Julia Wróblewska mimo początkowych wątpliwości zdecydowała się wykonać test na obecność wirusa Covid-19. Dziś podzieliła się jego wynikiem z obserwatorami - niestety jest pozytywny. To oznacza,  że młodą gwiazdę czeka kwarantanna.

***
Zobacz również:

Redukują napięcie psychiczne i poprawiają nastrójNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas