Reklama

Reklama

Katarzyna Zdanowicz: Sierpień to dla niej szczególny miesiąc

Dla Katarzyny Zdanowicz połowa sierpnia to bardzo sentymentalny i melancholijny czas. 19 lat temu musiała pożegnać na zawsze bardzo bliskiego człowieka, który wywarł ogromny wpływ na jej karierę dziennikarską, choć jak sama przyznaje, uświadomiła sobie to dopiero po latach.

To on zaraził Katarzynę Zdanowicz miłością do dziennikarstwa

W połowie sierpnia 19 lat temu Katarzyna Zdanowicz pożegnała swojego ojca. Choć sam nie był dziennikarzem, zaraził ją miłością do tego zawodu. Kobieta wspomina, że rodzic miał bardzo charakterystyczny głos, który świetnie sprawdziłby się w radiu. To właśnie tacie, dziennikarka zawdzięcza ciekawość świata i zainteresowanie bieżącymi sprawami. Jak sama zauważa:

Nowy sezon “Zdanowicz Pomiędzy Wersami". Słuchacze mogą zaproponować gości

Pomimo melancholijnego nastroju i tęsknoty za zmarłym ojcem, dziennikarka nie zapomina o obowiązkach. W najnowszym wpisie na Instagramie dzieli się swoim spojrzeniem na prowadzone przez nią i dostępne w naszym serwisie rozmowy z cyklu “Zdanowicz Pomiędzy Wersami". Dziennikarka pisze:

Reklama

Jednocześnie Katarzyna Zdanowicz chce odpowiadać na potrzeby swoich widzów i słuchaczy, dlatego w serwisie Instagram pod jej postem fani mogą zgłaszać propozycje gości, których chcieliby bliżej poznać za pośrednictwem programu "Zdanowicz Pomiędzy Wersami".

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz: “Wiem za to, że część rodziców już mnie nie lubi”

Stylizacja Katarzyny Zdanowicz przykuła uwagę fanów

Nie tylko treść posta Katarzyny Zdanowicz przykuła uwagę jej fanów. Wiele pozytywnych komentarzy dziennikarka mogła przeczytać także na temat swojej stylizacji. Na zdjęciu kobieta wystąpiła w jeansach i czarnym topie na szelkach, na który włożyła sweter z rękawem ¾ i hiszpańskim dekoltem w kształcie litery “V". W upiętych włosach i stonowanym makijażu dziennikarka prezentowała się zachwycająco. Nie dziwią więc komentarze fanów:


Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz zaskoczyła stylizacją. Łączy młodzieżowy look i elegancję

Ojciec stale obecny w jej myślach

Pomimo zafrasowania pracą, w najnowszym wpisie także widać, że w sierpniu Katarzyna Zdanowicz w szczególny sposób wspomina ojca, kończy bowiem post słowami:

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz i ekipa Wydarzeń 24 w Sopocie. Humory dopisywały!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | Zdanowicz Pomiędzy Wersami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy