Reklama

Reklama

Justin Bieber rozstał się z Sofią Richie

Autor hitu "Baby" i 18-letnia modelka - która jest córką Lionela Richie - zdecydowali się rozejść, zanim ich związek stał się poważny, donosi TMZ.

Informacje pojawiły się kilka dni po tym, jak Sofia wypowiadała się na temat jej "specjalnej relacji" z Justinem.

Powiedziała: "Mamy szczególną relację. Z Justinem bardzo łatwo się rozmawia, a to ciężko spotkać wśród ludzi w Los Angeles."

W międzyczasie, Sofia była zamieszana w sprzeczkę pomiędzy Justinem, a jego byłą dziewczyną Seleną Gomez, kiedy 22-letni piosenkarz groził, że usunie swoje konto z Instagrama, jeśli ludzie nie przestaną krytykować Sofii w Internecie.

Napisał wtedy: "Zmienię moje konto na prywatne, jeśli nie skończycie z tą nienawiścią, to się wymyka spod kontroli. Jeśli bylibyście prawdziwymi fanami, nie plulibyście jadem na kogoś, kogo lubię (sic)."

Ale Selena szybko skomentowała jego wypowiedź: "Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z nienawiścią, przestań publikować zdjęcia swojej dziewczyny - to powinno być szczególne, tylko pomiędzy wami. Nie bądź zły na swoich fanów. Oni cię kochają (sic)."

Po tym komentarzu, Justin i Selena wdali się w sprzeczkę, podczas której artysta oskarżył gwiazdę o wykorzystywanie go.

Napisał: "To śmieszne, kiedy człowiek, który wykorzystywał mnie do zwrócenia na siebie uwagi, jest w stanie komentować moje życie w taki sposób. Smutne. Nie chciałbym, aby ktokolwiek rozsiewał nienawiść, ani był nienawidzony. Mam nadzieję, że potraficie być przyjaciółmi moich przyjaciół i wobec siebie też. Kocham moich beliebers (sic)."

Aczkolwiek, wygląda na to, że temperatura opadła, pomiędzy byłą parą, ponieważ Selena przyznała później, że "to, co powiedziała było samolubne i niepotrzebne".

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy