Reklama

Reklama

Justin Bieber zaśpiewał dla Seleny Gomez w hotelowym barze

Była para była w piątek widziana w Montage Hotel w Beverly Hills, gdzie Justin zaśpiewał byłej gwieździe Disneya piosenki "My Girl" i "Sorry".

Użytkowniczka Instagrama @eatprayphoto była świadkiem zajścia i zamieściła kilka materiałów video. Jeden z nich podpisała: - Piję drinka w pustym barze hotelowym, a nagle pojawia się Justin Bieber i zaczyna śpiewać. Drugi materiał podpisała w następujący sposób: - Justin Bieber śpiewa piosenkę 'My Girl' dla Seleny Gomez... To niewiarygodne. Czysta magia.

Dodała również zdjęcie, które Selena zrobiła jej i kilku jej znajomym razem z Justinem i wyznała, ze piosenkarz był bardzo miły.

Zdjęcie z uśmiechniętym Justinem podpisała: - Zdjęcie zrobione przez Selenę Gomez. Justin zapytał, czy może usiąść przy naszym stoliku i porozmawiać. Zaimponował nam tym, że był bardzo uprzejmy, a jego zachowanie było szczere. Od teraz jestem jego fanką.

Reklama

Justin i Selena rozstali się w październiku 2014 roku po prawie czterech latach związku, podczas których para wielokrotnie rozstawała się i ponownie schodziła. Justin przyznał niedawno, że zawsze będzie kochał Selenę.

- Kocham ją z całego serca i nigdy nie przestanę. Zawsze będę się interesował tym, co się u niej dzieje. Gdy kończymy związek nie powinniśmy odseparowywać się od byłego partnera, chyba że był to toksyczny związek, a partnerzy ranili się fizycznie lub psychicznie. Zawsze darzyliśmy się szacunkiem i nic się w tej kwestii nie zmieniło. - przyznał piosenkarz.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy