Reklama

Reklama

Justin i Hailey Bieber w szykownych strojach

Justin i Haliey Bieber należą do najbardziej znanych par światowego show-biznesu. Ich ostatnie kreacje zachwyciły media. Uwagę przykuł też jeden, mały szczegół.

Justin Bieber niegdyś uchodził za łamacza serc, wszyscy też pamiętamy jego imprezowa przygody, narkotykowe epizody i zadzieranie z prawem. Od pewnego momentu jednak zaczął przechodzić duchową przemianę, a w końcu, w 2018 poślubił miłość swojego życia, Hailey.

Para nieustannie jest pod ostrzałem fotoreporterów. Gdziekolwiek się nie pojawią, za nimi od razu pędzą hordy paparazzi. Nie inaczej było tego wieczoru.

Hailey i Justin Bieber w wieczorowych strojach

Małżeństwo pojawiło się na gali "Freedom Art Experience" i od razu przyciągnęło uwagę wszystkich reporterów. Ubrali się dość nietypowo jak na nich, zamieniając designerskie, streetwear'owe ubrania na bardzo klasyczne, eleganckie kreacje.

Reklama

Justin miał na sobie klasyczny garnitur z muszką, podczas gdy jego małżonka zachwyciła w swojej czarnej, opinającej sukni z askamitu.

Szczególną uwagę przykuwał głęboki dekolt oraz odważne wycięcia po bokach sukni aż do samych ud, zasłonięte szykowną koronką.

Spekulacje na temat ciąży

Po opublikowaniu zdjęć w sieci zawrzało od spekulacji na temat ewentualnej ciąży Hailey Bieber.

Para nie ukrywa, że w przyszłości ich marzeniem jest posiadanie gromadki dzieci. Gesty, które wykonywali na czerwonym dywanie mogą dawać do myślenia.

Modelka przez sporą część wieczoru trzymała się za lekko uwypuklony brzuch. Justin również trzymał dłonie na jej brzuchu, jakby chciał ją ochronić.

Myślicie, że te spekulacje są uzasadnione?

Czytaj również: 

Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Taka naprawdę jest Oliwia Bieniuk

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Hailey Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje