Kaja Paschalska w oryginalnej stylizacji

Kaja Paschalska już od dawna nie jest grzeczną dziewczynką, ale dla większości telewidzów wciąż pozostaje rezolutną Olą Lubicz.

Kaja Paschalska jest aktywna w mediach społecznościowych
Kaja Paschalska jest aktywna w mediach społecznościowychArtur ZawadzkiReporter

33-letnia Paschalska z serialem "Klan" jest związana od 1997 roku. Gdy po raz pierwszy stanęła przed kamerą, miała zaledwie 11 lat. Szybko stawiała też pierwsze kroki w przemyśle muzycznym - W 2001 roku wydała krążek, na którym znalazł się przebój "Przyjaciel od zaraz". Wtedy też otrzymała nagrodę im. Anny Jantar, Superjedynkę i nominację do Fryderyków.

Kaja dwukrotnie wzięła udział w rozbieranej sesji do magazynu "CKM". Na koncie ma także przygodę z programem "Jak oni śpiewają". W maju 2017 roku wypuściła singiel pt. "Karma" i zapowiedziała powrót na scenę muzyczną.

Prywatnie piosenkarka jest związana z raperem Tomaszem Lewandowskim, znanym pod pseudonimem VNM.

Paschalska jest aktywna w mediach społecznościowych, a liczba jej obserwatorów sukcesywnie rośnie. Dziś instagramowy profil Kai śledzi ponad 26 tys. użytkowników.

Ostatnio jego właścicielka pochwaliła się zdjęciem, do którego pozuje w białym, futrzanym płaszczu i bardzo oryginalnych butach. Mowa o białych, wysokich kowbojkach.

- W białym kozaczku na dzielni - napisała Paschalska.

Fani nie pozostali jej oczywiście dłużni. "Olka czy tam Kaja... weźże te buty zmień", "Ładnemu we wszystkim ładnie, no nawet można te białe kozaczki wybaczyć" czy "Świetne bikeje" - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

A wy co myślicie o wyborze Kai? Ubralibyście się tak "na dzielnię"?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas