Reklama

Reklama

Kaja Paschalska żyje aktywnie, ale ćwiczy "zrywami"

Aktorka i wokalistka Kaja Paschalska, choć żyje aktywnie, nie ma ulubionej dziedziny sportu, którą by namiętnie uprawiała. - U mnie odbywa się to zrywami - tłumaczy Paschalska. Aktorka za to uwielbia gotować - zwłaszcza kuchnię włoską i tradycyjną polską.

Aktorka, znana z roli Oli Lubicz z serialu "Klan", o swoją sylwetkę dba różnymi sposobami poprzez ćwiczenia, ale nie jest przywiązana do jednej dziedziny sportu. Paschalska przyznaje, że nie uległa modzie na bieganie. Zatem, w czym przejawia się jej aktywność fizyczna?

- Rower jak najbardziej, pływanie również, ale też trening siłowy - bardzo lubię np. crossfit. Fajne są ćwiczenia z kettlami - wylicza.

Aktorka przyznaje, że stara się żyć aktywnie, ale ćwiczy niezbyt regularnie.  - U mnie odbywa się to zrywami - są w moim życiu okresy, kiedy ćwiczę bardziej intensywnie, a później sobie po prostu odpuszczam, bo np. jest sezon zimowy albo najadłam się po świętach i autentycznie mi się nie chce - chyba każdy z nas ma coś takiego - żartuje Paschalska.

Reklama

Jak zapewnia aktorka, książki - śladem innych znanych ludzi - o jakiejś aktywności fizycznej raczej nie napisze.  - Ewentualnie o gotowaniu (śmiech), bo uwielbiam jeść i gotować. Bardzo lubię kuchnię włoską i tradycyjną kuchnię polską. Gotowanie jest czymś, co mnie bardzo odstresowuje - kwituje Paschalska.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje