Reklama

Reklama

Kanye West chce stworzyć lepszy świat dla dzieci

Raper twierdzi, że jego 3-letnia córka North i 8-miesięczny syn Saint zainspirowali go do stworzenia miejsca, w którym życie dzieci będzie lepsze.

W rozmowie z E! News powiedział:

- Robię wszystko, aby stworzyć lepszy świat dla moich dzieci i wszystkich innych dzieci na naszym globie.

39-letnia gwiazdor jest zdeterminowany, aby użyć swoich wpływów, by spowodować, aby sztuka stała się tak samo ważna na świecie, jak biznes.

Dodał:

 - Trzeba wynieść sztukę na pierwszy plan. To chciałbym osiągnąć w społeczeństwie... Używam mojej platformy, jako znany artysta, aby sprawić, by sztuka stała się równa handlowi.

Kanye nie ma również nic przeciwko bycia nazywanym "wzorem do naśladowania".

Powiedział:

Reklama

 - Ludzie wydają się pluć nienawiścią, kiedy wspominam moich idoli i wzorce zachowań, jakbym nie powinien był tego robić. Chciałbym, aby ludzie nie mieli problemu z wymienianiem mojego imienia, jako ich wzoru do naśladowania.

W międzyczasie, artysta ostatnio przyznał, że starał się udowodnić, że jest "wystarczająco super", aby pójść na randkę ze swoją żoną Kim Kardashian West.

Podczas gdy para jest teraz szczęśliwym małżeństwem, Kanye twierdzi, iż czekał na uwagę ze strony Kim (35 l.) przez kilka lat.

Powiedział:

 - Jej duch był zawsze gdzieś niedaleko, zanim została moją dziewczyną. Grałem koncerty i miałem nadzieję, że ona mnie zobaczy i stwierdzi, że jestem dla niej odpowiedni.

Kanye rozpoczął swoją 39-koncertową trasę 'Saint Pablo' w zeszłym tygodniu i nie może się doczekać, aż Kim i ich dzieci: North (3 l.) i Saint (8 mies.) do niego dołączą.

Powiedział:

 - To niesamowite, że mogę ich zobaczyć w trasie. Czuję się szczęśliwcem i mam energię, aby zagrać jak najlepszy koncert, oddać tę dobrą energię publice, aby ludzie mieli jak najlepszy czas i poczuli inspirację.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy