Reklama

Reklama

Kanye West czuje się lepiej po hospitalizacji

39-letni raper został ostatnio zabrany do szpitala, ponieważ był wyczerpany oraz cierpiał z powodu braku snu, co doprowadziło do odwołania reszty koncertów jego trasy koncertowej "Saint Pablo Tour", ale jak donoszą źródła, gwiazda czuje się już lepiej.

Entertainment Tonight' donosi, iż autor "Famous" czuje się o wiele lepiej, po tym jak dołączyła do niego żona Kim Kardashian West.

Jak dodano w publikacji:

 - On po prostu potrzebował odpoczynku. Kim jest teraz z Kanye. Kim czuje silniejszą więź z Kanye niż kiedykolwiek. Ich małżeństwo ma świetny czas.

Informacje na temat powrotu do zdrowia autora hitu "Gold Digger" pojawiły się po tym, jak Kim - z którą artysta ma dwoje dzieci: North (3 l.) i Saint (11 months) - przyleciała z Nowego Yorku do Los Angeles, aby być u boku męża, kiedy ten był hospitalizowany w UCLA Medical Centre.

Jak donosi osoba z otoczenia:

Reklama

- Kim była przerażona. Wystraszyła się, kiedy usłyszała wiadomość i pospieszyła do Los Angeles, aby być u boku męża.

- Nie było mowy, aby została w New York City. Musiała z nim być.

36-letnia celebrytka miała pojawić się w poniedziałek (21.11.16) na Angel Ball Denise Rich, po raz pierwszy od napadu w Paryżu, ale oczywiście, zamiast tego, chciała być z Kanye.

Osoba z otoczenia pary dodaje:

 - Kim była bardzo podekscytowana Angel Ball. Przygotowywała się do tej imprezy, jako do pierwszego dużego wyjścia od czasu napadu w Paryżu. To co się stało, niestety pokrzyżowało jej plany i chciała być w tym czasie z rodziną.

Hospitalizacja Kanye była wymagana niedługo po tym, jak doniesiono, że raper cierpi na "kombinację" problemów zdrowotnych, włączając "stres, lęki i paranoję".

Jak donosi kolejne źródło:

 - To była kombinacja kilku problemów: stresu, lęków, paranoi. On po prostu miał załamanie. Już wcześniej pojawiły się u niego objawy przemęczenia. Kanye nie był ostatnio sobą.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje