Reklama

Karlie Kloss spodziewa się dziecka

28-letnia supermodelka oczekuje swojego pierwszego dziecka. Jak informują amerykańskie media, obydwoje z mężem, nie posiadają się z radości. 18 października para obchodziła bowiem drugą rocznicę ślubu. 35-letni Joshua Kushner podobnie jak jego żona, zadebiutuje w roli rodzica. Płeć dziecka na razie nie została ujawniona.

Magazyn "People" powołując się na osobę z bliskiego otoczenia supermodelki, informuje, że Karlie Kloss jest po pierwsze niezwykle szczęśliwa, że będzie mamą w 2021 roku. Po wtóre, jest przekonana, że będzie fantastyczną matką.

Jej relacja z obecnym mężem rozpoczęła się w 2012 roku. Obydwoje dbali o to, aby wiadomość o ich związku nie przedostała się do mediów. 

Ślub, który odbył się w 2018 roku był bardzo intymną, żydowską uroczystością, na którą zostało zaproszonych tylko 80 osób. "Para promieniała szczęściem" - cytuje jednego z gości magazyn "People".

Reklama

Małżeństwo nie należy do epatujących życiem osobistym. Nie jest jednak tajemnicą, że obydwoje mają niemałe koneksje. 

Joshua Kushner, milioner, inwestor i biznesmen, jest także młodszym bratem doradcy Donalda Trumpa, Jareda Kushnera, który jest też mężem najstarszej córki obecnego prezydenta, Ivanki.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Karlie Kloss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy