Reklama

Reklama

Karolina Gilon chwali się nową znajomością

Karolina Gilon jest jedną z grupy znanych Polek, bawiących się na kultowym festiwalu Coachella w Kalifornii.

Impreza z roku na rok jest coraz bardziej popularna - szczególnie wśród wszelkiej maści celebrytów, blogerów i aspirujących gwiazdek. Coachella to nie tylko festiwal muzyczny, ale przede wszystkim olbrzymi wybieg mody, na którym każdy chce się zaprezentować z jak najlepszej strony.

W tym roku obecnością w Kalifornii pochwaliły się już Julia "Maffashion" Kuczyńska oraz kontrowersyjne małżeństwo fit-trenerów: Deynn i Majewski. Jednak obecnie największą furorę na polskim Instagramie robi Karolina Gilon.

Reklama

Znana przede wszystkim z "Top Model" i telewizji TTV prezenterka prosto z Coachelli ruszyła do Wenecji. Tam, na evencie organizowanym przez markę Puma, miała okazję poznać jedną z najpopularniejszych modelek na świecie - Carę Delevigne. Kobiety zrobiły sobie nawet kilka wspólnych zdjęć, które Karolina ochoczo zamieściła na Instagramie.

Jak można się domyślać, fani Gilon zwariowali na punkcie wspomnianych fotografii. Niemal wszyscy zazdroszczą Karolinie spotkania oraz komplementują jej urodę i charakter.

Myślicie, że jest się czym ekscytować?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy