Reklama

Reklama

Karolina Gilon w złocie i prześwitach

Na zorganizowanym w Pałacu Szaniawskich pokazie kolekcji ERDEM dla H&M zjawiła się cała plejada polskich gwiazd i celebrytów.

H&M już od kilku lat podejmuje z sukcesami współpracę z najbardziej luksusowymi światowymi markami. W ubiegłych latach klienci sklepu mogli kupić ubrania zaprojektowane przez Balmain, Kenzo czy Alexandra Wanga.

Z zaproszenia na prezentację kolekcji skorzystali w tym roku m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Danuta Stenka, Renata Kaczoruk, Jessica Mercedes, Małgorzata Socha, Magda Mołek i Karolina Gilon.

Reklama

Ta ostatnia postanowiła skorzystać z okazji i wybrała bardzo oryginalną stylizację. Prezenterka słynąca z zamiłowania do tatuaży oraz rockowych ubrań I tym razem pokzała pazur.

Gilon zdecydowała się na złote, błyszczące spodnie o długości 7/8. Dobrała do nich modną, prześwitującą bluzkę, dzięki czemu wyeksponowała biust. Całość uzupełniła, odważnymi jak na tę pore roku, sandałkami na słupku.

Prezenterka ułożyła włosy na tzw. “mokrą włoszkę" i postawiła na dość mocny makijaż I złotą biżuterię. Naszym zdaniem taka przesada nie pasuje do urody Karoliny i stylizacji nie można zaliczyć do udanych.

Zgadzacie się?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje