Reklama

Reklama

Karolina Janikowska chwali się nienaganną sylwetką

Karolina Janikowska to żona medalisty olimpijskiego w zapasach, a obecnie również zawodnika MMA, Damiana Janikowskiego. To również bliska koleżanka trenerki Sylwii Szostak i jej męża Akopa. Na Instagramie śledzi ją już prawie 18 tysięcy osób.

Karolina Janikowska zawsze mogła pochwalić się zgrabną sylwetką, ale ostatnie zdjęcia spotkały się z wyjątkowym entuzjazmem jej fanów. Trudno się dziwić, bo piękna blondynka wygląda na nich oszałamiająco! 

Karolina jest mamą dwójki dzieci, z których ostatnie przyszło na świat zaledwie półtora roku temu - metamorfoza jej figury robi więc wrażenie. Żona sportowca ewidentnie pokochała ruch i intensywne treningi, które zdecydowanie jej służą. 

Dwa dni temu na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w wytartych dżinsach i kusej bluzeczce, która odsłoniła pięknie wyrzeźbiony brzuch. Fani momentalnie zasypali ją komplementami, zachwycając się ciężko wypracowaną sylwetką. Ośmielona Karolina wrzuciła właśnie kolejne zdjęcie - pozuje na nim w mocno prześwitującej sukience, prezentując zgrabne, wyćwiczone pośladki.

Reklama

Żona olimpijczyka jest obecnie na Mazurach, gdzie spędza czas ze swoją bliską koleżanką, trenerką Sylwią Szostak. Panie relaksują się i korzystają z wolnego czasu, a w komentarzach pojawiły się już sugestie, że jeśli Karolina nie przestanie wrzucać tak kuszących fotek, jej mąż zaraz ruszy w podróż na Mazury. 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Karoliny, znajomość z trenerskim duetem zdecydowanie jej służy, prawda? 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Damian Janikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje