Reklama

Karolina Pisarek zaliczyła wpadkę? „Teraz czas na sumienną pracę”

Karolina Pisarek jest jedną z gwiazd, które zdecydowały się wziąć udział w najnowszej, 16. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Modelka ma już za sobą pierwszy występ. Karolina Pisarek wcieliła się w Madonnę i zaprezentowała widowni piosenkę pod tytułem „Sorry”. Niestety nie wszystkim widzom przypadł do gustu występ celebrytki. Zdania są podzielone.

Program "Twoja Twarz brzmi znajomo" niezmienne budzi ogromne emocje. Wierni fani show nie mogli doczekać się 16. edycji. Wśród  gwiazd, które tym razem walczą  o wygraną, znalazła się między innymi modelka i celebrytka - Karolina Pisarek.

Debiut na scenie. Jak poradziła sobie Karolina Pisarek?

Gdy Karolina Pisarek ogłosiła, że zamierza wziąć udział w show Polsatu, wiele osób nie kryło zdziwienia. Celebrytka i modelka przed laty zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Top model".  Od tego czasu jej kariera znacznie się rozwinęła. Fani Karoliny Pisarek nie wiedzieli jednak, że ich idolka jest uzdolniona muzycznie i tanecznie. Wiele osób zastanawiało się,  jak modelka poradzi sobie na scenie programu.

Reklama

Karolina Pisarek w piątek zaliczyła debiut w programie. Zaprezentowała  widzom piosenkę "Sorry", wcielając się w Madonnę. Jury doceniło zaangażowanie gwiazdy. "Bardzo podoba mi się twoje nastawienie, bo to jest podstawa w tym programie. Dobrze się bawić, bo to jest program rozrywkowy" - skomentował Michał Wiśniewski. Z  kolei Małgorzata Walewska stwierdziła,  że Karolina Pisarek ma duże szanse,  aby stać się ulubienica 16. edycji show.  "Nie zniechęcaj się w momencie, kiedy coś idzie słabiej" - zaznaczyła Walewska. 

"Zdecydowanie coś poszło nie tak". Zdania są podzielone

Jak widzowie ocenili debiut Karoliny Pisarek? Na instagramowym koncie programu zaraz po jego zakończeniu pojawiły się fragmentem poszczególnych występów. Post ze skrótem występu modelki wywołał największe zainteresowanie obserwatorów profilu. Pod wpisem  pojawiło się już ponad 200 komentarzy! Czy zdaniem użytkowników Karolina Pisarek poradziła sobie z piosenką Madonny? 

Zdania są podzielone. "Zdecydowanie coś poszło nie tak" - napisała jena z obserwatorek. Niektórzy widzowie porównują występ modelki do pamiętnego show Mandaryny podczas festiwalu w Sopocie.

Pod fragmentem występu nie brakuje jednak także pozytywnych słów. "Nie ma co skreślać dziewczyny na wstępie. Nie było tak źle. Może wykaże się lepiej, gdy będzie miała lepsze zadanie? Baw się dobrze! Powodzenia. Dałaś radę" - napisała jedna z fanek programu.

Karolina Pisarek również postanowiła skomentować swój występ. Modelka wykazała się dużym dystansem. 

***
Zobacz również:

Luiza Rozova na celowniku internautów. Podobno jest nieślubną córką Putina

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem? "60 lat na to czekałem"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Twoja twarz brzmi znajomo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy