Reklama

Reklama

Karolina Szostak na zdjęciu z mamą

Odkąd Karolina Szostak pozbyła się nadprogramowych kilogramów, media poświęcają jej bardzo dużo uwagi.

Sama dziennikarka zaczęła zresztą bardzo często "bywać". Jest gościem pokazów mody, imprez promocyjnych czy premier filmowych.

Szostak na co dzień jest związana z telewizją Polsat. Prezentuje serwisy sportowe po "Wydarzeniach" oraz na antenie Polsat News i Polsat Sport. W 2014 roku wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie zajęła 9. miejsce.

Dziennikarka słynęła z krągłych kształtów, po których dziś nie ma już śladu. W 2017 roku napisała książkę "Moja spektakularna metamorfoza", a zaledwie kilka miesięcy później na rynku ukazała się jej druga publikacja pt. "Mój spektakularny detoks".

Reklama

Szostak jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a o jej popularności świadczy imponująca liczba fanów na Instagramie. Jej profil obserwuje 129 tys. użytkowników.

Ostatnio dziennikarka zamieściła tam urocze zdjęcie, na którym pozuje z mamą. Maryla Szostak prowadzi restaurację, jest starsza o córki o 20 lat, ale wygląda jak jej siostra, na co natychmiast zwrócili uwagę komentujący.

"Siostry" i "Sisters jak się patrzy" mogliśmy przeczytać pod zdjęciem. Naszym zdaniem pani Maryla prezentuje się naprawdę świetnie! Zgadzacie się?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje