Reklama

Reklama

Karolina Szostak w obcisłej sukience

Wygląda zjawiskowo, a fani nie kryją swojego zachwytu!

I nie jest to kwestia osławionych 20 kilogramów, których do tej pory się pozbyła. Karolina Szostak nie ustaje w staraniach o smukłą figurę i skutecznie zapobiega pojawieniu się efektu jojo.

Ponadto, umiejętnie chwali się rezultatami, za co uwielbia ją już przeszło 100 tys. fanów na Instagramie! Większość z nich podziwia ją nie tylko za smukłą figurę, ale też determinację w dążeniu do wyznaczonego celu.

Karolina Szostak nigdy nie stroniła od kobiecych, seksownych stylizacji, ale trzeba przyznać, że w wydaniu "fit" prezentuje się w nich bardzo kusząco. W studiu nagraniowym w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio pojawiła się w bardzo dopasowanej, czarnej sukience z zamkiem na biodrze.

Reklama

Kopertowy dekolt sukienki podkreślił obfity biust dziennikarki, a całą stylizację dopełniły lakierowane, czarne buty na nieziemsko wysokich szpilkach. Naszym zdaniem tak właśnie powinien wyglądać ostateczny efekt "wow"!

Co myślicie o wyglądzie Karoliny Szostak? Wolicie ją super szczupłą czy jednak tęsknicie za jej rubensowskimi kształtami?

Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy