Karolina z Big Brothera pochwaliła się... wnuczką!

Pamiętacie jeszcze uczestniczki pierwszej edycji Big Brothera? Manuela Michalak (dziś Jabłońska), Alicja Walczak i Małgorzata Maier z dnia na dzień zyskały popularność i sympatię widzów.

Karolina Pachniewicz była uczestniczką pierwszej edycji programu Big Brother
Karolina Pachniewicz była uczestniczką pierwszej edycji programu Big BrotherWOJTEK STEIN/REPORTERReporter

Program, który miał swoją premierę w 2001 roku otworzył im drzwi do kariery i pozwolił pozostać w świecie show biznesu na dłużej. Małgosia została gospodynią programu "Kto was tak urządził", Alicja Walczak zagrała w reklamie, a Manuela prowadziła "Maraton uśmiechu". Wszystkie zagrały również w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz...".

Najmłodsza uczestniczka show, Karolina Pachniewicz również cieszyła się sporą popularnością - po latach przyznała jednak, że ta ogromnie ją zaskoczyła i przerosła. Celebrytka postanowiła więc zniknąć z show biznesu i... słuch o niej zaginął. Co robi dziś? 

Karolina mieszka w Wielkiej Brytanii wraz z partnerem i dwoma uroczymi pieskami. Jej pasją jest gotowanie, malowanie oraz urządzanie wnętrz. Para mieszka w pięknym domu, który Karolina urządziła w stylu boho i wypełniła go przedmiotami z duszą. Na ścianach wiszą namalowane przez nią obrazy, lustra w grubych, starych ramach, w salonie stoi stary, wiklinowy fotel, a kuchnia wypełniona jest przedmiotami w stylu retro. 

Ostatnio Karolina podzieliła się z fanami zaskakującą nowiną. Przyznała, że niedawno...została babcią! Jak to możliwe? Karolina wyjaśniła to fanom w krótkim wpisie:

- Kochani to jest moja przyszywana wnuczka Delilah. Davida corki dzidzia. Moj malutki skarbus. Prosze obserwujcie jej profil 

Karolinę bardzo cieszy jej nowa rola - na jednym ze zdjęć widać, jak maluje portret Delilah. Spodziewaliście się po gwieździe Big Brothera aż tylu talentów? 

Magda Wójcik: Czułam się, jak w domu Wielkiego BrataNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas