Reklama

Katarzyna Cichopek do niedawna bawiła się na urlopie. A teraz?

Katarzyna Cichopek uwielbia pracę w telewizji, w której pojawia się już od 25 lat. Jednak kiedy przychodzi czas wakacji, a po nim powrót do pracy, to nie jest lekko, nawet takiej gwieździe jak Cichopek. Aktorka po powrocie z urlopu właśnie rzuciła się w wir pracy i nie oszczędza sił!

Katarzyna Cichopek wróciła z bajecznych wakacji

Katarzyna Cichopek pierwszy raz na ekranie telewizorów w polskich domach pojawiła się w 1997 roku w serialu "Boża podszewka". Jednak to rola Kingi Zduńskiej, w którą wciela się od 2000 roku w serialu "M jak miłość", przyniosła jej sporą popularność. 


Widzowie pokochali ją w tej roli, a niedługo potem zachwyciła ich na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", gdzie nie tylko zdobyła Złotą Kulę, ale odnalazła miłość. Dziś jest szczęśliwą matką dwójki pociech oraz żoną swojego tanecznego partnera - Marcina Hakiela. Spełnia się wciąż także zawodowo i nie boi się wytężonej pracy. 

Reklama

Jednak Katarzyna Cichopek z biegiem lat nauczyła się także odpoczywać. Wie, zwłaszcza po problemach małżeńskich, jakie przeszli z Marcinem, jak ważny jest wspólnie spędzony, rodzinny czas. 

Dlatego, gdy tylko mogą, wyjeżdżają na krótsze i dłuższe wakacje. Tym razem cała rodzina doskonale bawiła się na Seszelach. Przez ostatnie dni aktorka zachwycała fanów zdjęciami w strojach bikini z piaszczystej plaży. 

Internauci nie mogli się nadziwić, jak Kasia utrzymuje tak piękną sylwetkę i nie szczędzili jej z tego względu komplementów w komentarzach. 

Teraz jednak po czasie wypoczynku i urlopu przyszedł okres ciężkiej pracy. 

Kasia Cichopek ma powody do radości?

Piękne zdjęcia z rajskich okolic na profilu Kasi Cichopek zastąpiły zdjęcia i nagrania z planu filmowego lub z programu śniadaniowego, który prowadzi w TVP. 

Na swoim profilu obwieściła sukces, jaki odniósł program, w którym ma przyjemność brać udział: 

"'Pytanie na śniadanie' najchętniej oglądane w 2021 roku. To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy, że codziennie jesteście z nami. Traktujemy to wyróżnienie jako motywację, żeby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego!" - obwieściła z dumą Kasia Cichopek.

Jednak fani, oprócz gratulacji, wyrazili powątpiewanie w prawdziwość tych słów: "No patrz !!! A ja tego nie oglądam", "Cudownie, ale TVP zupełnie odpada" - napisali niektórzy pod zdjęciem Cichopek. 

Najwidoczniej gwiazda nie zraża się takimi opiniami i dalej oddaje się pracy, którą kocha od tylu lat.

***

Zobacz również: 

Kasia Cichopek zalicza wpadkę w "PNŚ"? Goście przyszli z pomocą!

Kasia Cichopek pokazuje pupę na nowy rok! Fani podzieleni...


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy