Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek kusi w świątecznej odsłonie! Ale nogi!

Katarzyna Cichopek uwielbia dzielić się ze swoimi fanami prywatnymi zdjęciami, które publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała choinkę, która stanęła w jej domu. Jednak to nie ona zwróciła uwagę internautów!

Katarzyna Cichopek wie, jak podnieść temperaturę jednym zdjęciem!

Katarzyna Cichopek jest gwiazdą, która nie wywołuje skandali, a jednak wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem fanów. 

 Widzowie, którzy pokochali ją za rolę Kingi w serialu "M jak miłość", doceniają jej pogodę ducha i spokojne, rodzinne życie jakie wiedzie poza serialowym planem. 

Właśnie w mediach społecznościowych aktorka chętnie dzieli się prywatą, pokazując normalną codzienność w swoim domu. Tym razem gwiazda z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia pokazała choinkę. Piękne drzewo, bogato ubrane w złote i czerwone bombki, stanęło w salonie Kasi i jej męża, Marcina Hakiela. 

Fani nie szczędzili komplementów Kasi, ale one nie dotyczyły tylko i wyłącznie pięknej choinki, a samej Katarzyny! Fakt - na zdjęciu gwiazda prezentuje się niezwykle pięknie, eksponując zgrabne nogi w kusej sukience. 

Reklama

Srebrna kreacja pięknie podkreśliła kształty Kasi, a do tego dobrała ona wysokie, czarne muszkieterki i zapytała swoich fanów, czy ta stylizacja lepiej nadaje się na Sylwestra, czy może jednak w niej zasiąść do wigilijnego stołu. 

Zdania w komentarzach były podzielone, ale prawda jest taka, że Katarzyna często odsłania swoje nogi i tym podnosi temperaturę!

***
Zobacz również: 

Paula Tumala ma problemy z policją. To przez ojca córek

Karolina Ferenstein-Kraśko przemówiła na Instagramie! Nie dała satysfakcji hejterom...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy