Katarzyna Cichopek kusi w świątecznej odsłonie! Ale nogi!

Katarzyna Cichopek uwielbia dzielić się ze swoimi fanami prywatnymi zdjęciami, które publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała choinkę, która stanęła w jej domu. Jednak to nie ona zwróciła uwagę internautów!

Katarzyna Cichopek ma wielu fanów, również ze względu na swoją urodę
Katarzyna Cichopek ma wielu fanów, również ze względu na swoją urodęPiotr AndrzejczakMWMedia

Katarzyna Cichopek wie, jak podnieść temperaturę jednym zdjęciem!

Katarzyna Cichopek jest gwiazdą, która nie wywołuje skandali, a jednak wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem fanów.

Widzowie, którzy pokochali ją za rolę Kingi w serialu "M jak miłość", doceniają jej pogodę ducha i spokojne, rodzinne życie jakie wiedzie poza serialowym planem. 

Właśnie w mediach społecznościowych aktorka chętnie dzieli się prywatą, pokazując normalną codzienność w swoim domu. Tym razem gwiazda z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia pokazała choinkę. Piękne drzewo, bogato ubrane w złote i czerwone bombki, stanęło w salonie Kasi i jej męża, Marcina Hakiela. 

Fani nie szczędzili komplementów Kasi, ale one nie dotyczyły tylko i wyłącznie pięknej choinki, a samej Katarzyny! Fakt - na zdjęciu gwiazda prezentuje się niezwykle pięknie, eksponując zgrabne nogi w kusej sukience.

Srebrna kreacja pięknie podkreśliła kształty Kasi, a do tego dobrała ona wysokie, czarne muszkieterki i zapytała swoich fanów, czy ta stylizacja lepiej nadaje się na Sylwestra, czy może jednak w niej zasiąść do wigilijnego stołu. 

Zdania w komentarzach były podzielone, ale prawda jest taka, że Katarzyna często odsłania swoje nogi i tym podnosi temperaturę!

Katarzyna Figura o atmosferze na planie "Dziewczyn z Dubaju"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas