Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już po zaręczynach! Wiemy jak wygląda pierścionek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się! Ustalono, że para zaczęła już pierwsze przygotowania do ślubu. O wszystkim doniósł jeden z portali plotkarskich.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski miesiąc temu ogłosili, że są w związku. Dziś dowiadujemy się o zaręczynach!
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski miesiąc temu ogłosili, że są w związku. Dziś dowiadujemy się o zaręczynach!East News

Najpopularniejsza ostatnimi czasy para polskiego show-biznesu - aktorka i prezenterka - Katarzyna Cichopek oraz dziennikarz i komentator sportowy - Maciej Kurzajewski są już po zaręczynach. O tym, że niebawem zamierzają się pobrać poinformował portal Party.pl.

O tym romansie mówi cała Polska

Na początku października prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że są w związku. Poinformowali o tym publikując zdjęcie ze wspólnej podróży do Izraela. Para, na temat której wcześniej przez długi czas snuto domysły, jako że mieliby mieć romans potwierdziła plotki, a jednocześnie naraziła się na niemałą krytykę wśród fanów. Od tej pory są na językach wszystkich, a pierwsze wspólne wyjście na antenę telewizji po ogłoszeniu wieści o łączącej ich miłości, budziło wiele skrajnych emocji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczeni

Minął nieco ponad miesiąc, a dziś media obiegła informacja, że Cichopek i Kurzajewski się zaręczyli. Co więcej - najbliżsi z ich otoczenia już nie mogą doczekać się ślubu.

O tym, że para zamierza się niebawem pobrać doniósł jeden z ich przyjaciół w rozmowie z portalem Party.pl

Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub!
powiedział znajomy z otoczenia Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Dowodem na to jest pierścionek z brylantem, który spostrzegawczy mogli dojrzeć na palcu Cichopek podczas gali z okazji 70-lecia TVP. Wszystko wskazuje na to, że jest on przypieczętowaniem zaręczyn.

Na palcu Cichopek dostrzeżono ostatnio pierścionek z dużym brylantem
Na palcu Cichopek dostrzeżono ostatnio pierścionek z dużym brylantemVIPHOTOEast News
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na gali 70-lecia TVP
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na gali 70-lecia TVPVIPHOTOEast News

Zakochanym życzymy dużo miłości i wyśnionego ślubu!

Umieść te kwiaty w domu, a wszystkim domownikom będzie żyło się lepiejInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas