Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą. Sypią się gratulacje!

To się nazywa świętowanie! Katarzyna Cichopek w dniu swoich 40-tych urodzin podzieliła się na Instagramie radosną informacją: ona i Maciej Kurzajewski są parą. Na gratulacje nie trzeba było długo czekać.

Takich urodzin (nawet wśród celebrytów) już dawno nie było. Katarzyna Cichopek, gwiazda TVP i jedna z ulubionych aktorek Polaków, 7 października świętowała 40-te urodziny. Obchody swojego święta szczegółowo relacjonowała na Instagramie i była to iście hitchcockowa relacja: zaczęło się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie już tylko rosło.

Zobacz również: Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja

Reklama

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny w Jerozolimie

Katrzyna Cichopek na świętowanie swoich urodzin wybrała dość nietypowe miejsce. Nie była to bowiem modna restauracja, nie była to azjatycka plaża, romantyczne włoskie miasteczko, czy elegancki Paryż, ale... Ziemia Święta. W urodzinowy poranek gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Ziemi Świętej, na których widzimy jak ubrana w prostą sukienkę w kwiaty w skupieniu przyklęka przed ołtarzem, zatopiona w modlitwie. 

Chwilę później nastąpiła jednak szybka zmiana dekoracji i Katarzyna Cichopek pokazała się swoim fanom w odsłonie już nie rozmodlonej, a imprezowej. W wieczorowym makijażu, ubrana w wyszywaną cekinami różową sukienkę, na instagramowej rolce kołysała się w rytm muzyki, trzymając w rękach wiązkę balonów z napisem "Happy Birthday". "Let’s party now!" - napisała.

Zobacz również: Od nieśmiałej dziewczyny do ikony. Tak zmieniał się styl Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek publikuje zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim

Na tym jednak urodzinowe atrakcje, które Katarzyna Cichopek zaserwowała fanom się nie skończyły. Wręcz przeciwnie - późnym wieczorem aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które dla osób śledzących jej życie prywatne okazało się prawdziwą sensacją: selfie z Maciejem Kurzajewskim, przy którym widniał podpis: Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela.

Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, co usłyszała od wróżki. Była w szoku

Katarzyna Cichopek ogłasza nowy związek. Fani: Po co było kłamać?

Podobnych wpisów z gratulacjami pod wpisem Katarzyny Cichopek można znaleźć setki. Oprócz miłych słów pojawiły się też jednak zarzuty, część fanów poczuła się rozczarowania, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez wiele tygodni, mimo licznych spekulacji, nie potwierdzali plotki, jakoby miało łączyć ich coś więcej niż przyjacielskie czy zawodowe relacje.

"Tylko po co było tak kłamać...ze nie...to robienie z widzów idiotów..." - napisała jedna z fanek.

"I po co było się ukrywać"? - dodał fan.

My zaś  przyłączamy się do gratulacji i urodzinowych życzeń dla Katarzyny Cichopek.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy