Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek zdradziła, ile schudła!

Katarzyna Cichopek od lat dba o swoją idealna figurę. Niegdyś, gdy zaczynała pracę na planie filmowym, była nieco pulchniejsza. Potem odnalazła radość w tańcu i aktywności fizycznej i ten zdrowy sposób został z nią do dziś. Wygląda na to, że decyzja ta opłaciła się aktorce, która właśnie pochwaliła się, ile schudła.

Katarzyna Cichopek schudła

 Katarzyna Cichopek jest piękną kobietą, która wie, że o swoje ciało należy dbać i to nie ze względów estetycznych, ale zdrowotnych. 

Dlatego gwiazda serialu "M jak miłość" prowadzi bardzo zdrowy tryb życia - trzyma zbilansowaną dietę i jest częstym gościem na siłowni. 

Nawet podczas lockdownu nie poddawała się i ćwiczyła w domowym zaciszu. Teraz nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, by Kasia Cichopek ćwiczyła na siłowni. 

Okazuje się, że aktorka dzięki temu właśnie schudła i pochwaliła się tym w swoich mediach społecznościowych. 

Reklama

Na zdjęciu widać, że gwiazda jest w świetnej formie i faktycznie ubyło jej kilka centymetrów w różnych partiach ciała. Katarzyna Cichopek ostatnio pokazywała swoje zdjęcia w bikini, kiedy spędzała urlop z rodziną na bajecznej Dominikanie. 

Już wówczas było widać, że gwiazda jest w doskonałej formie. Fani w komentarzach pod najnowszym zdjęciem nie szczędzili jej komplementów. 

 

***
Zobacz również:

Katarzyna Cichopek. Modowe wzloty i upadki

Kasia Cichopek miała dużą szansę zostać prowadzącą "You Can Dance"? "To jest decyzja stacji"

Katarzyna Cichopek tak relaksuje się na łódce

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje