Katarzyna Cichopek zmieniła partnera

Aktualizacja

Katarzyna Cichopek od lat podkreśla, że taniec jest jej pasją. Podczas pandemii uczestniczka "Tańca z gwiazdami" wspólnie z mężem uczyła Polaków podstawowych kroków tańców towarzyskich. Jednak teraz Marcin Hakiel poszedł w odstawkę, a w mediach społecznościowych aktorka nagrywa wideo w innym towarzystwie i to na ulicach Warszawy.

Katarzyna Cichopek  wspólnie z mężem wychowują dwójkę dzieci
Katarzyna Cichopek wspólnie z mężem wychowują dwójkę dzieciMWMedia

Katarzyna Cichopek już nie tańczy z mężem. Zmieniła partnera?

Katarzyna Cichopek z wykształcenia jest psychologiem, ale to scena i praca przed kamerą stały się jej żywiołem. Bez czego aktorka nie wyobraża sobie życia? Wygląda na to, że w ścisłej czołówce są muzyka i taniec. Trudno się dziwić... 

Każdy pamięta pierwsze kroki aktorki w "Tańcu z gwiazdami". Wówczas Marcin Hakiel dołożył wszelkich starań, aby z gwiazdy uczynić boginię parkietu. 

Para przypadła sobie do gustu i przyjaźń szybko przerodziła się w miłość na lata. Wspólna pasja z pewnością podsyca namiętność w związku, który trwa od szesnastu lat! 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z gwiazdami"
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z gwiazdami"Paweł WrzecionMWMedia

Katarzyna Cichopek tańczy na ulicach Warszawy

Jednak ostatnio  prezenterka telewizji śniadaniowej znalazła sobie inne towarzystwo do muzycznych układów. Marcina Hakiela zastępuje duet, który synchronicznie powtarza układ z gwiazdą "M jak Miłość" np. na ulicach Warszawy.

Jeżeli zastanawiacie się, skąd u Cichopek tak perfekcyjna figura to odpowiedź jest prosta. Ulubienica publiczności należy do tego grona kobiet, które nie znoszą bezczynności. Bidon z wodą mineralną i sportowy strój to nieodzowne atrybuty aktorki. 

Katarzyna Cichopek chwali się córką, ale urosła!

Można przypuszczać, że kompletów leginsów i sportowych koszulek Cichopek ma więcej w garderobie niże wieczorowych sukien. Jest jeszcze coś do aktywności pani Katarzyna zachęca także córkę, która podpatruje mamę na każdym kroku.

Mama z córką to zgrany duet... Tata może czuć się zagrożony? Raczej spokojny, że kolejnemu pokoleniu muzyka w duszy gra!

***
Zobacz także:

Co trzecia osoba z rakiem zmaga się z depresjąNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas