Reklama

Katarzyna Cichopek zmieniła partnera

Katarzyna Cichopek od lat podkreśla, że taniec jest jej pasją. Podczas pandemii uczestniczka "Tańca z gwiazdami" wspólnie z mężem uczyła Polaków podstawowych kroków tańców towarzyskich. Jednak teraz Marcin Hakiel poszedł w odstawkę, a w mediach społecznościowych aktorka nagrywa wideo w innym towarzystwie i to na ulicach Warszawy.

Katarzyna Cichopek już nie tańczy z mężem. Zmieniła partnera?

Katarzyna Cichopek z wykształcenia jest psychologiem, ale to scena i praca przed kamerą stały się jej żywiołem. Bez czego aktorka nie wyobraża sobie życia? Wygląda na to, że w ścisłej czołówce są muzyka i taniec. Trudno się dziwić... 

Każdy pamięta pierwsze kroki aktorki w "Tańcu z gwiazdami". Wówczas Marcin Hakiel dołożył wszelkich starań, aby z gwiazdy uczynić boginię parkietu. 

Para przypadła sobie do gustu i przyjaźń szybko przerodziła się w miłość na lata. Wspólna pasja z pewnością podsyca namiętność w związku, który trwa od szesnastu lat! 

Reklama

Katarzyna Cichopek tańczy na ulicach Warszawy

Jednak ostatnio  prezenterka telewizji śniadaniowej znalazła sobie inne towarzystwo do muzycznych układów. Marcina Hakiela zastępuje duet, który synchronicznie powtarza układ z gwiazdą "M jak Miłość" np. na ulicach Warszawy. 

Jeżeli zastanawiacie się, skąd u Cichopek tak perfekcyjna figura to odpowiedź jest prosta. Ulubienica publiczności należy do tego grona kobiet, które nie znoszą bezczynności. Bidon z wodą mineralną i sportowy strój to nieodzowne atrybuty aktorki. 

Katarzyna Cichopek chwali się córką, ale urosła!

Można przypuszczać, że kompletów leginsów i sportowych koszulek Cichopek ma więcej w garderobie niże wieczorowych sukien. Jest jeszcze coś do aktywności pani Katarzyna zachęca także córkę, która podpatruje mamę na każdym kroku. 

Mama z córką to zgrany duet... Tata może czuć się zagrożony? Raczej spokojny, że kolejnemu pokoleniu muzyka w duszy gra!

***
Zobacz także:

Mena Suvari: Jak zmieniła się przez lata?

Joanna Koroniewska posiniaczona! Tłumaczy co się stałoINTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy