Reklama

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie mamy

Jedno z swoich zdjęć z mamą prezenterka pokazała na Instagramie już w ubiegłym tygodniu. Było zrobione w 1979 roku, kiedy Katarzyna Dowbor miała 20 lat. Już wtedy internauci pisali, że obie panie wyglądały jak siostry.

Kolejne zdjęcie udowodniło, że wraz z upływem lat podobieństwo między paniami jeszcze się zwiększyło.

Fotografia, którą Katarzyna Dowbor zamieściła na Instagramie w Dniu Matki, pochodzi z roku 2001. Obie panie są już dojrzałymi kobietami. 

- Już wiadomo, po kim jest pani piękna - skomplementowała jedna z fanek. Zarówno ona jak i większość innych komentujących dodała, że Dowbor i jej mama wyglądają niemal identycznie. 

"Jak dwie krople wody" - stwierdziła jedna z fanek. "Skóra zdjęta z mamy" - dodała inna. Takich komentarzy było mnóstwo.

Reklama

Katarzyna Dowbor w wielu wywiadach wspominała, że choć była raczej córeczką tatusia, to temperament odziedziczyła po mamie. Pani Krystyna była z zawodu konserwatorem zabytków, więc ich dom był pełen dzieł sztuki, nad którymi właśnie pracowała. 

To ona podejmowała najważniejsze rodzinne decyzje i czuwała nad bliskimi, bardzo wspierała też córkę. 

W tym roku pani Krystyna skończyła 86 lat i zachowała energię oraz pogodę ducha, o czym fani jej córki mogli się już przekonać. Katarzyna Dowbor jakiś czas temu zamieściła bowiem zdjęcie swojej mamy, na którym występuje ona w zabawnych okularach.

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy