Reklama

Reklama

Katarzyna Figura o atmosferze na planie "Dziewczyn z Dubaju"

Oficjalna premiera głośnego filmu "Dziewczyny z Dubaju" już za nami. Podczas wydarzenia zapytaliśmy Katarzynę Figurę, odtwórczynię jednej z czołowych ról w filmie o to, jaka atmosfera panowała na planie.

O filmie "Dziewczyny z Dubaju" było głośno jeszcze zanim na planie padł pierwszy klaps. Wszystko za sprawą doniesień, że film będzie swoistą demaskacją postaci z polskiego show-biznesu. 

Film jest jednak przede wszystkim, w opiniach twórców, gorzkim obrazem seks-biznesu oraz przestrogą dla młodych kobiet. W jedną z głównych ról w filmie wcieliła się doskonale wszystkim znana Katarzyna Figura, która niezwykle charyzmatycznie kreuje postać Doroty, czyli sutenerki, która zwabia młode dziewczyny do swojego interesu. Reżyserka filmu, Maria Sadowska przyznała, że jej celem w budowaniu tej roli było stworzenie kobiecej wersji Ala Pacino.

Katarzyna Figura na premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju"

Reklama

Podczas oficjalnej premiery filmu, która miała miejsce w Warszawie, zapytaliśmy Katarzynę Figurę o to, jaka atmosfera panowała na planie pomimo zamieszania wokół całej produkcji. - Atmosfera była wspaniała, bardzo twórcza. Była taka burzliwa. (...) Były też miejsca na improwizację - przyznała aktorka.

Dodała, że film skłania do refleksji. - Jest o czym pomyśleć i zastanowić się nad tym, co system robi z kobietami - powiedziała w rozmowie z nami podczas oficjalnej premiery filmu.

Zobacz cały wywiad z Katarzyną Figurą:

Czytaj również:

Księżna Charlene jest poważnie chora? 

Emily Ratajkowski w zmysłowej sesji zdjęciowej

Jak zabezpieczyć hortensje na zimę?

Krystian Ochman wreszcie zobaczył się z rodzicami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama