Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka oddała pierścionek zaręczynowy. To koniec!

Katarzyna Glinka po czterech latach związku rozstała się z ojcem swojego syna. Choć jeszcze kilka miesięcy temu plotkowano o ich ślubie, aktorka stwierdziła, że jej wybranek nie jest dobrym materiałem na męża.

Katarzyna Glinka jeszcze rok temu po spektakularnych, publicznych oświadczynach w teatrze planowała szybko stanąć na ślubnym kobiercu. Ówczesny wybranek aktorki - twórca Runmageddonu - Jarosław Bieniecki, zażartował nawet, dodając sugestywny wpis oraz zdjęcie Glinki w białej sukience. Z czasem jednak sprawy się zaczęły komplikować. Gwiazda "Barw Szczęścia" nabrała podejrzeć, że narzeczony nie jest z nią do końca szczery. 

Czytaj więcej: Katarzyna Glinka gorzko po rozstaniu

Reklama

Dziś po zaręczynach nie ma już śladu - aktorka oddała byłemu pierścionek i poprosiła, aby wyprowadził się z jej domu. 

Jak wyjaśniła w jednym z wywiadów, mężczyzna często wychodził, tłumacząc się treningami, imprezami, spotkaniami biznesowymi.

To rozstanie może zaskakiwać, zwłaszcza że rok temu Glinka i Bieniecki zostali rodzicami chłopca o imieniu Leo. Ponadto wychowywali razem dzieci z poprzednich związków. Aktorka nie ukrywa, że dotkliwie przeżyła pierwszy rozwód i zależało jej, aby kolejna relacja z mężczyzną nie zakończyła się podobnie. 

Zobacz też: Glinka chwali się figurą na plaży

Glinka oczekiwała od nowego związku stabilizacji, chciała spędzać mnóstwo czasu z ukochanych i wspólnie wychowywać dzieci. W jej domu na Wilanowie zrobiła nawet miejsce na pokoje dla pociech Bienieckiego z poprzedniego związku. Jak się potem okazało - to wszystko na nic. Mężczyzna wolał wolność.

W ciągu czterech lat związku para przechodziła niejeden kryzys, oboje brali nawet udział w terapii dla par. Jak się okazuje, mimo tego nie udało się im dogadać. Obecnie ich spotkania odbywają się w sądzie, gdzie ustalają warunki płacenia alimentów.

Zobacz także: Katarzyna Glinka pisze poradnik psychologiczny

Wszystko wskazuje na to, że Glinka głęboko przemyślała kwestię rozstania - swoimi refleksjami wkrótce podzieli się w książce, którą obecnie pisze wspólnie z psychoterapeutką. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | Jarosław Bieniecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy