Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka pozazdrościła Małgorzacie Rozenek-Majdan? Tak spędza wakacje!

Katarzyna Glinka bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami informacjami o tym, jak spędza wolny czas. Tym razem postanowiła zapytać obserwatorów, jak zamierzają spędzać wakacje. Zdjęcie, które opublikowała Glinka, wskazuje na to, że wybrała się w podróż kamperem. Podpis pod postem nie jest jednak jednoznaczny.Katarzyna Glinka wyrusza w podróż?

Katarzyna Glinka jeszcze niedawno na Instgaramie relacjonując budowę nowego domu, tłumaczyła, że  proces przeprowadzki i nadzór ekipy budowlanej są niezwykle stresujące. Post, który niedawno dodała aktorka świadczy o tym,  że postanowiła  odpocząć od natłoku obowiązków i wyruszyć w podróż. Glinka na zdjęciu pozuje na tle kampera. Sportowa stylizacja gwiazdy "Barw szczęścia" pozwala sądzić, że fotografia została  wykonana tuż przed rozpoczęciem podróży.

Wątpliwości co do wakacji Katarzyny Glinki budzi jednak treść posta. Aktorka zwróciła uwagę, że podróżowanie kamperem wcale nie jest takie wygodnie,  jak mogłoby się wydawać. Jej zdaniem odpoczynek i regeneracja są utrudnione, bo podczas podróży trzeba gotować i sprzątać.

Reklama

Katarzyna Glinka nie jest jedyna

Opinie w komentarzach są podzielone. Niektórzy fani podkreślają, że zdecydowanie wolą odpoczywać w komfortowych warunkach i ograniczyć obowiązki do minimum. Niektórzy obserwatorzy są jednak zdania, że nic nie jest w stanie zastąpić kontaktu z naturą i właśnie dlatego decydują się na  podróż kaperem lub noc pod namiotem. "Camping! My jedziemy za tydzień pod namioty", "A ja i to i to! Jeden wyjazd pod namiot ale kolejny już hotelik" - czytamy w  komentarzach.

Katarzyna Glinka nie jest jedyną gwiazdą, która zdecydowała się spędzić wakacje w "domu na czterech kółkach". Wiele emocji budziła podróż, w którą wybrali się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Para relacjonowała wycieczkę kamperem do Szwecji. Na wyprawę kamperem zdecydowała się również Małgorzta Socha. 

Czy w sierpniu do tej grupy, dołączy ktoś  jeszcze?  

Przeczytaj również:

Kokos: Ma więcej atutów niż myślisz

"Lampiony nieszczęścia" nad Władysławowem

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | Kamper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy