Reklama

Reklama

Katarzyna Sokołowska: W najbliższym czasie mogę zapomnieć o urlopie

Praca to całe jej życie, także latem. - Dopiero zimą będę mogła pozwolić sobie, by odetchnąć i nie skupiać się na modzie - przyznaje Katarzyna Sokołowska, polska choreograf i reżyser pokazów mody.

Katarzyna Sokołowska od 18 lat współpracuje z producentami, projektantami i agencjami modelek. Zrealizowała kilkaset pokazów. Zajmuje się scenografią, produkcją, wybiera modelki, dobiera muzykę, często nadzoruje backstage, a w trakcie pokazu z ogromnymi słuchawkami na uszach koordynuje przebieg całego show.

Od początku lipca przygotowuje się do nagrań kolejnych odcinków programu "Top model", a także do jesiennego sezonu pokazowego.  - Muszę połączyć te dwie aktywność, jest to trudne zadanie, dlatego ciężko w tym przypadku mówić o odpoczynku - dodaje Sokołowska.

Reklama

Jeśli przyjrzymy się bliżej codziennej, poza telewizyjnej, pracy Kasi, to prócz zajęć kreatywnych i czysto intelektualnych, jest jeszcze cała sfera fizycznej, ciężkiej roboty. Śmieje się, że ludzie zmieniają się na posterunku, a ona cały czas trwa.

W rozmowie podkreśla, że najważniejszy jest ostateczny efekt, bo reżyser, jako ostatni schodzi z "okrętu" i nikogo nie interesuje, jaki był budżet, czy ile było czasu.

Sokołowska określa siebie, jako osobę bardzo aktywną. Za idealny odpoczynek uważa połączenie aktywności z leniuchowaniem. Uwielbia wyzwania, a także ekstremalne historie.  - Czasami wypuszczam się w takie podróże, które mnie intrygują, cieszą i właściwie nie wiem, co mnie spotka. Ta adrenalina, którą mam w pracy, często towarzyszy mi na takich wyjazdach. Ja to po prostu uwielbiam, uwielbiam żyć na wysokim C, aczkolwiek, skłamałabym gdybym nie powiedziała, że również są dni, kiedy oddaję się błogiemu lenistwu - informuje reżyserka.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy