Reklama

Reklama

Katarzyna Warnke odsłania ciało

Katarzyna Warnke we wrześniu tego roku po raz pierwszy została mamą. 42-letnia aktorka wybrała się na wakacje, by podładować akumulatory.

Pani Katarzyna bardzo dba o prywatność swojego dziecka. Próżno szukać w sieci słodkich zdjęć z bobasem czy obfitujących w szczegóły wypowiedzi na temat macierzyństwa. Aktorka bardzo długo utrzymywała ciążę w tajemnicy, a o tym, że spodziewa się potomka poinformowała w bardzo nietypowy sposób. Wyeksponowała ciążowy brzuch podczas pokazu duetu MMC, w którym wystąpiła w charakterze modelki. Później zapozowała do śmiałej sesji okładkowej dla magazynu "Uroda życia", a zdjęcia udostępniła w mediach społecznościowych.

Reklama

Ostatnio aktorka zdobyła się na wyznanie dotyczące swojego samopoczucia. Pod zdjęciem z mężem napisała: "Tak się zastanawiam, kiedy wrócę do formy? Bo bateryjki szybko mi padają, jak na razie. Na przykład nie nadaję się póki co na zakupy, o czym się dziś przekonałam... Na powyższym zdjęciu prezentuję jeszcze uśmiech pełen animuszu. Ech, płonne nadzieje" (pis. org.).

Teraz natomiast na swoim instagramowym profilu, obserwowanym przez 226 tys. użytkowników, zamieściła zdjęcie z plaży, na którym widać jej zgrabne nogi i fragment płaskiego brzucha.

- Kiedy mam darowany czas... I kiedy potrafię się skupić... - napisała pod fotką świeżo upieczona mama.

Fani oczywiście zwrócili uwagę na zgrabną sylwetkę pani Katarzyny. "Piękne nogi", "Nogi to cudo", "A nogi jak zwykle żyleta" czy "Przez te nogi to raczej ciężko się skupić" - pisali.

Zgadzacie się z nimi?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy