Reklama

Katarzyna Zdanowicz: “Wiem za to, że część rodziców już mnie nie lubi”

Katarzyna Zdanowicz na swoim profilu w serwisie Instagram opublikowała zdjęcie z synem. Z tej okazji pochwaliła się jego świadectwem i szerze opowiedziała o trudach łączenia pracy z macierzyństwem. “Wiem za to, że część rodziców już mnie nie lubi” czytamy w jej wpisie.

Katarzyna Zdanowicz pochwaliła się synem

Katarzyna Zdanowicz to znana dziennikarka, która widzom Polsatu przedstawia “Wydarzenia", a dla czytelników (i widzów) Interii prowadzi podcast “Zdanowicz. Pomiędzy wersami".

Z okazji zakończenia roku szkolnego opublikowała na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie z synem. Fani dziennikarki byli zachwyceni jej potomkiem i zwracali uwagę na podobieństwo, które ich łączy. 

Można przeczytać w komentarzach pod postem Katarzyny Zdanowicz. Dziennikarka wykorzystała tę okazję, aby pochwalić się osiągnięciami syna, który zakończył rok szkolny ze świadectwem z paskiem.

Reklama

Katarzyna Zdanowicz zaskoczyła stylizacją. Łączy młodzieżowy look i elegancję

Katarzyna Zdanowicz: “Wiem za to, że część rodziców już mnie nie lubi"

Katarzyna Zdanowicz wspomniała przy okazji sukcesów syna o trudach łączenia pracy zawodowej z wychowaniem dzieci. Uczciwie przyznała, że jej syn samodzielnie osiągnął swoje sukcesy, bo zapracowana mama nie miała czasu pomagać mu w nauce i odrabianiu zadań domowych. 

Wiele kobiet zmuszonych jest stanąć przed wyborem: kariera czy wychowanie dzieci. To ważny społecznie temat, którego nie można przemilczeć.

Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama