Reklama

Katarzyna Zielińska w bikini i bez retuszu

Katarzyna Zielińska stawia ostatnio na bardzo naturalny wizerunek. Zdaje się, że czasy mocnego makijażu i perfekcyjnie ułożonych włosów to w jej przypadku już przeszłość.

Zielińska na początku kariery zmagała się ze zbędnymi kilogramami. Szukała też swojego stylu, ubierając przede wszystkim to, co kolorowe...

Za namową managera, ok. 2010 roku zdecydowała się na metamorfozę. Schudła 11 kilogramów, ścięła włosy i zaczęła wyglądać modnie. Wtedy też pani Kasia zaczęła być bardzo popularna.

W 2013 roku wyszła za Wojciecha Domańskiego, a dwa lata później urodziła pierwszego syna - Henryka. W 2017 roku na świat przyszedł drugi chłopiec - Aleksander.

Być może to właśnie macierzyństwo sprawiło, że Zielińska nie chce już być perfekcyjna za wszelką cenę. Na Instagramie często pokazuje się bez makijażu i w wygodnych ubraniach.

Reklama

Ale aktorka wciąż bardzo dba o linię, co udowodniła najnowszym zdjęciem z wakacji. Pani Kasia wypoczywa na Filipinach i przy okazji pozuje na łódce w białym bikini.

Mama dwójki dzieci może pochwalić się pięknym i wysportowanym ciałem. "I taką siebie lubię najbardziej. I nikt mi tego nie odbierze" - napisała pod zdjęciem.

Podoba wam się podejście Zielińskiej?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy