Reklama

Reklama

Kate Beckinsale wpada w furię, gdy nie ćwiczy

42-letnia aktorka, która ma 17-letnią córkę Lily z byłym partnerem Michaelem Sheenem, stara się ćwiczyć codziennie - albo odwiedzając siłownię albo urządzając sobie piesze wycieczki.

Opowiadając o swoim typowym dniu wyznała: - Żaden z moich dni nie jest typowy... Muszę poćwiczyć, inaczej wpadam w małą furię. Idę na siłownię , wykonuję trening kondycyjny, ćwiczę jogę lub idę na pieszą wędrówkę.

 - Lubię również utrzymywać kontakt z moimi przyjaciółmi mieszkającymi w Anglii, więc mój dzień jest trochę wypaczony. Gdy ja kładę się spać, oni dopiero się budzą, więc bardzo późno kładę się do łóżka.

Mimo iż gwiazda filmu "Przyjaźń czy kochanie?" rozwiodła się w zeszłym roku ze swoim mężem Lenem Wisemanem po 11 latach małżeństwa, to aktorka twierdzi, że jest szczęśliwa i dumna ze swoich osiągnięć.

W rozmowie z magazynem "HELLO!" powiedziała: - Jestem bardzo szczęśliwa. Nie chcę powiedzieć, że jestem dumna z siebie, ponieważ to mało brytyjskie.

- Mam czterech braci i gdy dorastałam, przechwałki nie były tolerowane.

- Ale jestem zadowolona z mojego życia i z mojej kariery. Projekty, nad którymi ostatnio pracuję, dają mi dużo radości.

- Jestem dumna z tego, że mam wieloletnich przyjaciół. Moi najbliżsi przyjaciele to osoby, z którymi chodziłam do podstawówki czy liceum. Jestem również dumna z tego, że daję sobie radę z córką nastolatką - jakimś cudem, ale udaje mi się to.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy