Reklama

Reklama

Kate Moss z córką na okładce Vogue Italia

Mama i córka razem na okładce "Biblii mody".

42-letnia supermodelka i jej 13-letnia córka Lila Grace - której ojcem jest wydawca magazynu Jefferson Hack - pojawiły się razem na czerwcowej okładce magazynu.

Voge Italia uchyliła rąbka tajemnicy pisząc na swoim Instagramie:  - Czy jesteście gotowi na czerwcowy numer Vogue Italia z Mario Sorenti? Z udziałem Kate Moss i Lila Grace..."

Lila Grace pojawiła się już wcześniej w Vogue w 2011 roku, jako druhna na ślubie mamy, u boku Lottie Moss (18 l.) - siostry Kate

W międzyczasie, 45-letni Jefferson wyjawił, iż Lila Grace uważa, że jej rodzice "nie są wcale super".

Powiedział: - Spędzam mnóstwo czasu z Lilą Grace. Ona ma 13 lat, a moja relacja z nią i jej mamą jest czymś, z czego jestem bardzo dumny. To prawdziwe życie przez duże Ż. Nic innego się nie liczy. Lila jest ze mną co najmniej na jedną noc w tygodniu oraz co drugi weekend.

- Co wieczór rozmawiamy, używając FaceTime. Ona uważa, że ja i jej mama nie jesteśmy wcale super. Wydaje mi się, że nie ma też zbyt dobrego gustu muzycznego - Radio Capital oraz Justin Bieber. Nie wierzę w taki etos 'moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką'. Kate jest wspaniałą mamą i mają z córką super relację.

Kate przyznała, iż pomimo jej starań, Lila nie odziedziczyła po niej zaintersowania modą.

Wyjaśniła: - Straciłam mnóstwo rzeczy w ciągu lat, ale wciąż mam ich sporo. Zachowam je dla mojej córki.

- Kupiłam jej sukienkę Ossie Clark, tę którą miała na sobie Twiggy na zdjęciach dla Richarda Avedona, z białego szyfonu w listki.

- Lili nie podoba się obecnie nic. Trzymam kciuki, że kiedyś jej przejdzie.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje