​Kate Moss zmieniła styl życia: Od imprez i używek woli teraz seriale i jogę

Modelka, która była znana nie tylko jako legenda wybiegów, ale też jako miłośniczka suto zakrapianych imprez, kompletnie zmieniła swoje życie.

Kate Moss przez lata znana była ze swojego imprezowego stylu życia
Kate Moss przez lata znana była ze swojego imprezowego stylu życiaMarechal Aurore/ABACA/Abaca/East NewsEast News

W najnowszym wywiadzie zdradza, że stroni od alkoholu i narkotyków, za to codziennie sięga po gorącą wodę z cytryną i sok z selera, a zamiast chodzić na bankiety woli relaksować się w domu, oglądając seriale i ćwicząc jogę.

- Pomaga mi to w walce ze stresem. Koncentruję się na tym, co tu i teraz - wyznaje Kate Moss.

Kate Moss przez lata znana była ze swojego imprezowego stylu życia. Stała bywalczyni londyńskich klubów nie stroniła od alkoholu i narkotyków, co finalnie zaprowadziło ją na odwyk. O dawnym stylu życia modelki wiele mówi jej przezwisko - "The Tank" (Cysterna). Nadali je Kate znajomi, by podkreślić jej osobliwą zdolność wlewania w siebie ogromnych ilości wysokoprocentowych trunków. W latach 90. należała również do The Primrose Hill Set - nazywano tak grupę celebrytów słynących z hałaśliwego zachowania i nocnych wybryków, o których krążyły legendy.

Gwiazda wybiegów przekonuje dziś, że jej zwyczaje uległy diametralnej zmianie.

- Każdego dnia kładę się o 23. Przed snem oglądam Netflixa. Właśnie skończyłam serial "Sex Education" - jest wspaniały i niesamowicie zabawny! Jeśli śpię mniej niż 8 godzin, jestem podenerwowana, dlatego staram się kłaść i wstawać o tej samej porze - wyznałą legendarna modelka w rozmowie z brytyjskim magazynem "Elle".

Kate Moss i Pete Doherty-imprezowe życie modelki to już przeszłość
Kate Moss i Pete Doherty-imprezowe życie modelki to już przeszłośćBIG PICTURES/BAUER-GRIFFIN.COM/East NewsEast News

Nowe zdrowe nawyki Moss obejmują także dietę. Napoje wyskokowe gwiazda wybiegów zamieniła na pożywne soki i oczyszczającą organizm miksturę, po którą sięga tuż po wstaniu z łóżka.

- Gdy tylko otwieram oczy, natychmiast wypijam szklankę gorącej wody z plasterkiem cytryny, zanim zaparzę kawę. W mojej lodówce nigdy nie może zabraknąć selera. Przyrządzam z niego soki i koktajle dla wszystkich domowników - zdradza.

Modelka zaznacza, że jej sposobem na uzyskanie psychofizycznej równowagi jest praktykowanie jogi.

- Każdego ranka staram się ćwiczyć jogę z moim instruktorem. Pomaga mi to w walce ze stresem. Koncentruję się na tym, co tu i teraz - wyznaje Moss.

I dodaje, że wciąż ma problem z wyzbyciem się jednego szkodliwego nawyku z przeszłości.

- Zdarza mi się zapomnieć zmyć makijaż, gdy jestem zmęczona. Nienawidzę tego, jak się czuję nazajutrz - mówi.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas