Reklama

Kate Upton chciałaby, aby jej suknia ślubna była 'seksowna'

24-letnia modelka jest w trakcie przygotowań do ślubu z zawodnikiem Detroit Tigers - Justinem Verlanderem - który oświadczył się jej rok temu. Gwiazda wyznała, że mimo iż nie wybrała jeszcze sukni ślubnej, to wie, że chciałaby, aby była ona seksowna.

Powiedziała: "Podoba mi się wiele sukienek, więc może będę miała ich kilka. Jedna może będzie z długim rękawem, a druga z dużym tiulem. Chciałabym, aby każda z nich była trochę seksowna."

Kate nie musi martwić się o to, że jeśli jej suknia odkryje trochę ciała, to obrazi członków rodziny, ponieważ nawet jej dziadkowie widzieli jej gorące sesje zdjęciowe w kostiumach kąpielowych dla magazynu "Sports Illustrated". Modelka trzykrotnie pojawiła się na okładkach tego magazynu. Dodała: "Moi dziadkowie widzieli moje zdjęcia w 'Sports Illustrated'." Piękna blondynka w samych superlatywach wypowiada się na temat swojego 34-letniego narzeczonego.

Reklama

Modelka wyznała, że wykonał "świetną robotę", współpracując z jubilerką Anitą Ko, która wykonała dla niego jedyny w swoim rodzaju pierścionek, który prawdopodobnie kosztował zawrotną sumę miliona dolarów. Powiedziała: "Wykonał świetną robotę. Wiedział, że będę nosiła ten pierścionek każdego dnia, więc dokładnie wszystko przeanalizował i miał rozpiskę dotyczącą tego, co mogłoby mi się spodobać. Zapytał o zdanie moich rodziców, ale nie ufa im w kwestii dotrzymania tajemnicy, ponieważ kiedyś zdradzili, co chciał mi kupić na urodziny. Dlatego też powiedział im o tym dwa dni przez zaręczynami. Dochowali tajemnicy."

Kate wyznała również, że chcieliby połączyć ślub z wakacjami, ponieważ nigdy nie mają na nie czasu z powodu napiętych grafików. Mimo to para nie wybrała jeszcze miejsca. W rozmowie z "Entertainment Tonight" powiedziała: "Planujemy połączyć ślub z wakacjami. Nie mamy wiele okazji ku temu, aby wspólnie wyjechać na wakacje, ponieważ sezon baseballowy jest długi i oboje jesteśmy bardzo zajęci. Chcemy, aby na naszym ślubie pojawili się nasi najbliżsi przyjaciele i rodzina. Chcemy przedłużyć sobie pobyt i spędzić wspólnie wakacje."

https://allegro.pl/kategoria/slub-i-wesele-suknie-slubne-111634

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy