Reklama

Reklama

Katie Holmes: Jej 7-letnia córka zostanie projektantką?

Suri Cruise, która ma zaledwie siedem lat, będzie sygnować swoim imieniem linię ubranek dziecięcych. Według prasy podpisała kontrakt wart 1,5 miliona dolarów.

Dziewczynka będzie współtworzyć kolekcję, ale też prowadzić fachowy blog. Suri od dawna wymieniana jest w czołówce najbardziej elegancko ubranych dzieci celebrytów.

Nie za młoda na modę?

Jeśli wierzyć prasowym plotkom, mimo młodego wieku, bardzo interesuje się trendami w modzie i ponoć sama zazwyczaj wybiera sobie stroje i dodatki. Teraz będzie współpracować z uznaną w Stanach Zjednoczonych stylistką Jeanne Yang.


Kolekcja "Suri"

Podczas ubiegłorocznych Nowojorskich Dni Mody po raz pierwszy modelki prezentowały kolekcję ubrań spod znaku Holmes&Yang. Teraz pod tym samym szyldem będzie tworzona linia "Suri". W sumie nie dziwi ten pomysł, bowiem odkąd Kate Holmes rozwiodła się w czerwcu z Tomem Cruisem i przeprowadziła do Nowego Jorku, zastępy paparazzi czujnie śledzą każdy krok aktorki oraz jej córki. Efekt? Zdjęcia pań można zobaczyć na kolumnach najbardziej znanych tytułów prasowych na całym świecie.

Reklama

Obiektywom aparatów fotograficznych nie umyka też praktycznie żadna wizyta jej ojca i wspólnie spędzony weekend. Tym bardziej, że 50-letni gwiazdor należy do bardzo zapracowanych i mocno rozchwytywanych person Hollywood.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje