Reklama

Katie Holmes w kreacji z głębokim dekoltem

Katie Holmes na co dzień ubiera się skromnie i z klasą. Stroni też od medialnego szumu i kontrowersji. Ale nawet jej zdarzają się wpadki.

Holmes zdobyła popularność za sprawą roli Joey w serialu dla młodzieży "Jezioro marzeń". Z graną przez nią postacią identyfikowały się tysiące nieśmiałych nastolatek na całym świecie.

W 2006 roku aktorka wzięła ślub z gwiazdorem Hollywood, Tomem Cruisem. Rok wcześniej na świat przyszła ich córka - Suri.

Jak powszechnie wiadomo, Cruise jest scjentologiem. Katie również wstąpiła do sekty i zmieniła całe swoje życie. Jednak w 2012 roku powiedziała „dość” i złożyła papiery rozwodowe. Dziś sama wychowuje córkę.

Reklama

Aktorka jest pod nieustannym ostrzałem fotoreporterów. Agencje kupują chętnie jej zdjęcia, nawet, jeśli to tylko fotki zrobione podczas zwykłej przechadzki.

Ostatnio Holmes przyłapano wieczorem, gdy szła na kolację do jednej z nowojorskich knajpek.

Skromna zazwyczaj Katie wybrała na tę okazję czarny, bardzo elegancki komplet z hiszpańskim dekoltem oraz klapki na obcasie z ozdobnymi kokardami.

Zgrabna sylwetka Holmes została pięknie podkreślona, jednak dekolt był na tyle duży, że nie pozostawiał wiele wyobraźni. Kiedy patrzymy na zdjęcia, mamy wrażenie, że piersi aktorki zaraz wypadną.

A wy co myślicie o kreacji Holmes? Nie jest zbyt śmiała?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Holmes Katie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama